Skocz do zawartości
Forum

Jaki hosting wybrać?


aanka91

Rekomendowane odpowiedzi

Hekko działa pierwsza klasa - potwierdzam. Ogólnie jesteśmy od lat na tym samym hostingu i nie mamy żadnych problemów. Każdy dobiera parametry jak mu się podoba, nasze doświadczenia pokazują, że hosting może być mały i tani, aby tylko pochodził od pewniaka.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej rozmieszczać wszystkie trzy strony na jednym hostingu. Zwykle prowajderzy oferują dobre warunki, gdy rozmieszczacie powyżej 1-2 stron. Też plus rozmieszczenia na jednym hostingu – wszystko pod jedna ręką, nie trzeba płatać w warunkach i nastawieniach. Nalezy natychmiast wybrać dobrego i stałego prowajdera, dlatego że zmieniać hosting jest dość skomplikowanie.

Odnośnik do komentarza

Hekko działa niezawodnie - i tutaj mogę potwierdzić. Ogólnie chodzi o działanie na takich serwerach, które nie powinny sprawiać problemów, będą działać szybko i niezawodnie. W praktyce jednak wszystko zależy od tego, co zamierzacie tam postawić.

Odnośnik do komentarza

Hekko jest pewniakiem. Tyle lat, co u nich jesteśmy i zero problemów. Ale to po to macie możliwość testowania serwerów, żeby samodzielnie ocenić, jakość działania. Porządna usługa nie musi być droga i to chyba wydaje się być dosyć oczywiste, prawda?

Odnośnik do komentarza

Też mam konto na Hekko. A inne serwery? Możecie szukać, kombinować, ale tak naprawdę to kompletnie nic nie daje. Faktycznie sprawdzonych, niezawodnych hostingów jest bardzo mało - one mało kiedy działają naprawdę solidnie. Tak więc jeśli macie pewniaka, to się z niego nie ruszajcie.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam Hekko - działa to w porządku. Kasa mała, konta stabilne, dobry support. Nie ma powodów do tego, żeby szukać po droższych usługach, bo te droższe usługi tak naprawdę kompletnie nic nie dają. Jedynie głupio przepłaca się spore pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Czy Hekko wystarczy pod postawienie na nim dużej strony? Jak sądzicie? Jakie są wasze doświadczenia? Czy na koncie dzielonym mogę np. postawić sklep? Możliwe, że będzie to jakoś normalnie funkcjonować bez VPSa?

Odnośnik do komentarza

Hekko to pewniak. A każdy może takie pakiety dobierać pod siebie, każdy może potrzebować innych parametrów. Raczej radze tak działać z tego typu usługami, żeby mieć jak najwięcej spokoju. Jaki problem zrobić sobie darmowy test usługi?

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam Hekko jako pewną usługę. Ten serwer działa niezawodnie, nie sprawia żadnych problemów, jesteśmy tam od dawna. Oczywiście - po to macie test usługi, żeby najłatwiej ją można było ocenić. Z mojego doświadczenia - zero problemów, stabilny pewniak. A o coś takiego nie łatwo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...