Skocz do zawartości
Forum

Impreza firmowa


Gość Dorota457

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znacie może jakieś dobre sposoby na kaca oraz co zrobić żeby się nie upić? Za dwa tygodnie będę miała imprezę firmową, trochę się tym stresuję bo nie chciałabym upić się do nieprzytomności i najeść się wstydu. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, jak takie imprezy wyglądają u Was i czego mam się wystrzegać. Zależy mi raczej na zyskaniu nowych znajomych a nie na zniszczeniu swojej reputacji.

Odnośnik do komentarza
jak są dobre atrakcje i firma się dobrze czuje w swoim towarzystwie i się chce integrować to nie poytrzeba listów alkoholu. Ja się integrowałam ostatnio jak bylismy na szkoleniu w krakowie. Szkolenie i pobyt w hotelu efek express. Do tego potem wyjscie na miasto i powrót na noc do hotelu. I nie byliśmy pijani. A sam wyjazd oceniam bardzo dobrze
Odnośnik do komentarza

Ciekawa opcja, aczkolwiek z tego co orientowałem się takie loty tanie nie są. I w wielu firmach byłby problem z zaplanowaniem takiej atrakcji dla wielu osób.

Od siebie polecam imprezę na trampolinach. O wiele tańsza opcja i zdecydoawnie ciekawsza niż standardowe imprezy w postawi jedzenia i picia w lokalu:

https://hilpers.pl/impreza-firmowa-na-trampolinach-to-hit-jak-ja-zorganizowac/

Na stronie jest kilka informacji o tym jak takie spotkanie zaplanować.

impreza-integracyjna--2048x1365.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...