Skocz do zawartości
Forum

Badanie czystości pochwy


Gość k.m.s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Dużo miejsca poświęca się sprawą zdrowia kobiet. Mam na myśli ogólnie (wszędzie) media.
Zdrowie mężczyzn w mediach nie istnieje, a przecież w jakimś stopniu są to sprawy powiązane.
Mam tu na myśli artykuł związany z badaniem czystości pochwy. Jakie są metody leczenia ?
Jak w takiej sytuacji powinien się też leczyć mężczyzna ? Skoro może zostać przez kobietę zainfekowany.
Czyli może złapać jakieś grzyby czy bakterie, nie mieć dolegliwości i z nimi "chodzić" będąc tego nieświadomym.
Piszę o tym - bo właśnie taki zarzut mi postawiono. Miałem przerwę około roku. Kolejna partnerka zarzuciła mi że ją zainfekowałem.
Nie wiem co mam o tym sądzić i ewentualnie jak się leczyć jeśli rzeczywiście "coś" noszę bezobjawowo ponad rok.
Pozdrawiam.
Marek

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jest tak, że jesli kobieta ma jakąś infekcję to leczy się i ją i jej partnera i oczywiscie powinno się nie współżyć. Ale często jest tak, że albo mężczyźni nie chcą sie leczyć, smarować bo ,,przecież im nic nie jest" albo kobiety o tym zapomniają, lekarz im nie powie itp.

U mężczyzn często infekcja przebiega bezobjawowo i nie wiedzą że są chorzy

Odnośnik do komentarza

do urologa najlepiej, choc zazwyczaj mezczyzni nie chca sie badac i choc nie maja objawow moga byc nosicielami jakiejs bakterii i ponownie partnerke moga zarazic.
Jesli dziewczyna ma no grzybice i dostaje leki to ginekolog powinien jej tez wypisac leki dla chlopaka jesli tego nie zrobi, to chlopak powinien pojsc do urologa na posiew aby sprawdzic czy ma jakas infekcje nawet bezobjawowa i jakie leki ja zwalcza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...