Skocz do zawartości
Forum

Vibin a tabletki placebo


Rekomendowane odpowiedzi

mi to bardzo pasuje ten system brania 21+7. Poza tym
21 żółtych tabletek zawiera niewielką ilość dwóch różnych hormonów żeńskich, a 7 pozostałych tabletek to białe tabletki placebo, które nie zawierają hormonów, więc nie obciążamy swojego organizmu tymi tabletkami.

Odnośnik do komentarza

Tabletki ogólnie mają bardzo dobrą skuteczność, a to, co ją obniża to właśnie zapominalstwo ;) Ja również uważam, że pigułki przyjmowane w systemie 21+7 są bezpieczniejsze i skuteczniejsze, bo trudniej o nich zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie ze względu na swoje zapominalstwo zamieniłam tabletki na wkładkę hormonalną levosert :) Co do tabletek placebo to są one po to aby wyrobić sobie nawyk codziennego brania pigułki - mi nawet to nie pomogło :)

Odnośnik do komentarza
Gość maklena

A ja nie mam przekonania do wkładki, za duży wydatek na początek, a co jak się nie sprawdzi i trzeba będzie wyjmować po miesiącu czy dwóch. A znam osobiście wiele takich przypadków. Ja biorę vibin od roku, wcześniej próbowałam tez innych pigułek, ale jednak te są jak dla mnie najlepiej dobrane, zero skutków ubocznych.

Odnośnik do komentarza

Bez kombinowania, jeśli zaczynasz dopiero przyjmować pigułki to pierwszą pigułkę bierzesz pierwszego dnia okresu. Potem już ciągiem 21 pigułek i 7 placebo, potem znowu 21 i 7, żadnych przerw nie robisz, ani anieważne którego dnia będzie krwawienie.

Odnośnik do komentarza
Gość Patihairstylist

Dziewczyny a co jeśli odkąd biorę te tabletki, czyli od pierwszego dnia okresu cały czas go mam ? Czy to tylko krwawienie i tak ma być? Mija już trzeci tydzień a tabletki przepisał mi lekarz ze względu na torbiel na prawym jajniku. Wiecie coś może czy to jest okej, że cały czas mam krwawienie? :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...