Skocz do zawartości
Forum

Jak obliczyć termin okres przy nieregularnych cyklach?


Gość agusiekszalony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agusiekszalony

witam,
staramy się z mężem od ponad roku o dziecko. Jesteśmy na etapie różnych badań.
musze zrobić badanie krwi 7 dni przed okresem ale mam nie regularny i nie wiem jak te 7 dni obliczyć Help!!
Ostatnio miałam 13 marca, wcześniej 16 luty a wcześniej 19 styczeń. Zawsze trwa 3 dni

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

Jeżeli staracie się o dziecko to ja bym nie polegała na obliczeniach tych na obserwacji cyklu. Temperatury, śluzu itp. Jesli nie chcesz się w to bawić to przynajmniej kup testy owulacyjne do wyznaczena owulacji, która ( teoretycznie) powinna być w połowie cyklu

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

witam,
dziękuję za odpowiedź.
Badania na jakie mnie skierowano to badanie krwi.
Miałam już raz robione ale niestety dostałam okres na drugi dzień po badaniu i trzeba znowu iść 7 dni przed (i znowu nie wiem kiedy)
Z tego co wiem to były badane nerki, tarczyca (leczę się na tarczyce od 20 lat) innych badań nie pamiętam.
Wiem że po pierwszym badaniu miałam za mało czegoś we krwi i mój lekarz nie jest pewien czy tak jest naprawdę czy to wynik tego że dostałam nastepnego dnia okres.
Czuję, że za kilka dni znowu dostanę okres bo zaczynają mnie już boleć piersi

Odnośnik do komentarza

witam jeżeli wczesniejsza miesiączka była dnia 25.02 a kolejny cykl trwał 43dni (8.04.16 była miesiaczka ) to kiedy moge się spodziewać kolejnej miesiączki ? i jak to ewentualnie obliczyć. Podkreslam ze wczesniejsze cykle trwały 28-30 dni tylko ten jeden od 25.02 -8.04 trwał tak długo.

Odnośnik do komentarza

Witam mam nieregularne cykle miesiączkowe i ciężko wyliczyć mi jest dni płodne. Ostatnio mój cykl to 27 dni teraz powinnam dostać okres 9 maja a dostałam w dniu dzisiejszym czyli cykl 23 dni. Od połowy grudnia pdstawiłam tabletki antyk. Ostatnim razem robiłam sobie test owulacyjny i w dniu 21 oraz 22 kwietnia wyszedł mi pozytywny a 23 i 24 negatywny a po wyliczeniu przez kalkulator powinnam miec owulacje 24 lub 26 kwietnia. Proszę o pomoc kiedy teraz powinnam miec dni płodne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...