Skocz do zawartości
Forum

Rozciągnięte wargi sromowe w wieku 18 lat


Gość Katarzynapyta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzynapyta

Witam. Mam 18 lat i odkąd pamiętam rozciągnięte wargi sromowe,dość mocno. Nie wiem czym jest to spowodowane u niemasturbującej się osoby w moim wieku. Na co dzień nie przeszkadza mi to,tylko czasem podczas długiej jazdy rowerem,bądź przy niewygodnej bieliźnie. Niezbytnio zwracałam na to uwagę aż do dnia,w którym chłopak powiedział,że "nie jest to normalne", co dobrze wiedziałam. Zawstydził mnie,ale mimo to zachował się godnie,ze zrozumieniem. Czego mogę się spodziewać na wizycie u ginekologa? Czy istnieje duży procent kobiet z tym 'odchyłem'? Z góry dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny podrzucam wam link do postu na jednym z forów na którym została umieszczona tablica wagin. Zobaczcie sobie, porównajcie, może znajdziecie tam swój odpowiednik :) Jeżeli jednak nadal będziecie miały wątpliwości czy wszystko jest w porządku, idźcie śmiało do ginekologa, on odpowie na wasze pytania i stwierdzi czy wszystko jest w normie. Pozdrawiam :)
http://forum.abczdrowie.pl/forum-seks/300384,tablica-wagin

Odnośnik do komentarza

Każda jest inaczej zbudowana i nie ma stwierdzeń że coś nie jest normalne. Nie normalne jest to jakbyś ich w ogóle nie miala... Taka Twoja uroda i tyle:D Nie przejmuj się, prawdziwy chłopak który Cię kocha nie będzie zwracał na takie rzeczy uwagi

Odnośnik do komentarza
Gość Martitiriti

Mam podobnie, przy wizycie ginekolog zapytała się mnie, czy jest to spowodowane jakimś urazem, czy tak po prostu mam? Kiedy odpowiedziałam, że mam tak odkąd pamiętam, pani doktor stwierdziła, że widocznie taka moja uroda. Interesowałam się przez pewien czas tym tematem, jeśli jest to dla Ciebie bardzo uciążliwe, istnieje możliwość skorygowania tego podczas zabiegu przez przez chirurga plastycznego. To się nazywa jakoś tak chyba - waginoplastyka :)

Odnośnik do komentarza

W przypadku przerostu warg sromowych, ich asymetrii lub innych czynników, które w ocenie pacjentki stwarzają problem np. przy współżyciu, uprawianiu sportów (bieganie, jazda rowerem, jazda konna), noszeniu obcisłej bielizny, utrzymaniu higieny osobistej lub z powodów estetycznych, można wykonać chirurgiczną korektę kształtu warg sromowych (labioplastyka). W przypadku pytań lub wątpliwości zawsze warto przedyskutować problem z ginekologiem zajmującym się tą tematyką. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

właśnie chciałam poprawić z waginoplastyki na labioplastykę. bardzo zresztą już popularny więc i się znajduje mnóstwo osób do zrobienia ale trzeba przesiew robić bo niestety nie każdy ma odpowiednie kwalifikacje a raczej doświadczenie, by nie musieć się bać efektów. znajomej znajoma podobno była jak poszatkowana - nierówno tam porobili cięcia i przed zabiegiem pozostawiał wygląd wiele do życzenia ale po jej jeszcze mniej się podoba i prawie w depresję wpadła bo kasa w błoto.

Odnośnik do komentarza
Gość testimone

Warto przy tak duzych kompleksach zdecydować się na operację:
https://www.raczkowska.pl/labioplastyka/
Jest to prosty zabieg, w zależności od wybranego przypadku może być wykonany operacyjnie albo laserowo ( zależy od osoby).
Najlepiej skontaktować się z lekarzem który doradzi jaki sposób będzie najlepszy. W Krakowie polecam powyższy gabinet.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...