Forum Ginekologia

Rozciągnięte wargi sromowe w wieku 18 lat

~Katarzynapyta

~Katarzynapyta

Witam. Mam 18 lat i odkąd pamiętam rozciągnięte wargi sromowe,dość mocno. Nie wiem czym jest to spowodowane u niemasturbującej się osoby w moim wieku. Na co dzień nie przeszkadza mi to,tylko czasem podczas długiej jazdy rowerem,bądź przy niewygodnej bieliźnie. Niezbytnio zwracałam na to uwagę aż do dnia,w którym chłopak powiedział,że "nie jest to normalne", co dobrze wiedziałam. Zawstydził mnie,ale mimo to zachował się godnie,ze zrozumieniem. Czego mogę się spodziewać na wizycie u ginekologa? Czy istnieje duży procent kobiet z tym 'odchyłem'? Z góry dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Użytkownik usunięty 3

Użytkownik usunięty 3

Katarzyno powiem ci tak ze ja mam tak jedna warge sromowa rozciagnieta i tez nie wiem czym jest spowodowane..wydaje mi sie to troche dziwne..
moze inne fforumowiczki nam pomoga..:)

85601 uzytkownik-usuniety-3 Kobieta, 6 lat
mallinka

mallinka

Dziewczyny podrzucam wam link do postu na jednym z forów na którym została umieszczona tablica wagin. Zobaczcie sobie, porównajcie, może znajdziecie tam swój odpowiednik :) Jeżeli jednak nadal będziecie miały wątpliwości czy wszystko jest w porządku, idźcie śmiało do ginekologa, on odpowie na wasze pytania i stwierdzi czy wszystko jest w normie. Pozdrawiam :)
http://forum.abczdrowie.pl/forum-seks/300384,tablica-wagin

85377 mallinka Kobieta, 28 lat, Lublin
~Mała__MI

~Mała__MI

Każda jest inaczej zbudowana i nie ma stwierdzeń że coś nie jest normalne. Nie normalne jest to jakbyś ich w ogóle nie miala... Taka Twoja uroda i tyle:D Nie przejmuj się, prawdziwy chłopak który Cię kocha nie będzie zwracał na takie rzeczy uwagi

~Martitiriti

~Martitiriti

Mam podobnie, przy wizycie ginekolog zapytała się mnie, czy jest to spowodowane jakimś urazem, czy tak po prostu mam? Kiedy odpowiedziałam, że mam tak odkąd pamiętam, pani doktor stwierdziła, że widocznie taka moja uroda. Interesowałam się przez pewien czas tym tematem, jeśli jest to dla Ciebie bardzo uciążliwe, istnieje możliwość skorygowania tego podczas zabiegu przez przez chirurga plastycznego. To się nazywa jakoś tak chyba - waginoplastyka :)

Kamil Zalewski

Kamil Zalewski

W przypadku przerostu warg sromowych, ich asymetrii lub innych czynników, które w ocenie pacjentki stwarzają problem np. przy współżyciu, uprawianiu sportów (bieganie, jazda rowerem, jazda konna), noszeniu obcisłej bielizny, utrzymaniu higieny osobistej lub z powodów estetycznych, można wykonać chirurgiczną korektę kształtu warg sromowych (labioplastyka). W przypadku pytań lub wątpliwości zawsze warto przedyskutować problem z ginekologiem zajmującym się tą tematyką. Pozdrawiam

129487 kamil-zalewski Mężczyzna, 0 lat
~luminol

~luminol

właśnie chciałam poprawić z waginoplastyki na labioplastykę. bardzo zresztą już popularny więc i się znajduje mnóstwo osób do zrobienia ale trzeba przesiew robić bo niestety nie każdy ma odpowiednie kwalifikacje a raczej doświadczenie, by nie musieć się bać efektów. znajomej znajoma podobno była jak poszatkowana - nierówno tam porobili cięcia i przed zabiegiem pozostawiał wygląd wiele do życzenia ale po jej jeszcze mniej się podoba i prawie w depresję wpadła bo kasa w błoto.

~zet

~zet

jeśli rzeczywiście "poszatkowana" to można. ale jeśli chodzi tylko o sam wygląd to co tu zgłaszać? odmienne wrażenia estetyczne? no nie wiem, dlatego właśnie moim zdaniem wybór odpowiedniej kliniki to absolutna podstawa żeby później ni ebyło takich problemów

~Lolek 30

~Lolek 30

Odpowiem z perspektywy chłopaka duże wagi sromowe są zajebiscie podniecajace nic z nimi nie rób trafisz na takiego faceta jak ja to będzie Ciebie wielbił za to.