Skocz do zawartości
Forum

Zbyt częsty okres, plamienia, bóle brzucha i ropa w migdałkach


Gość Alexsandria.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alexsandria.

Witam ,mam taki problem-3 tygodnie temu miałam okres. Normalny, regularny ,taki jak zawsze. Po około tygodniu zaczął bardzo boleć mnie brzuch , a raczej podbrzusze… zaczęłam miewać zawroty głowy, uderzenia ciepła. Kilka dni temu kochałam się ze swoim chłopakiem …nagle cos mnie zakuło ,zabolało …gdy ze mnie wyszedł okazało się że jest cały we krwi. Leciało ze mnie jak z kranu. Łazienka została zabrudzona… wyglądała jak z horroru. Od tamtej chwili minął już tydzień a ja dalej krwawię .Zaznaczam ze normalnie okres trwa u mnie 2 dni.CO MI JEST?

Odnośnik do komentarza

Z Twojego wyniku opisu wynika, że krwawienie jest krwawieniem patologicznym. Jeżeli ostatnia miesiączka miała miejsce 3 tygodnie temu, to niezwykle mało prawdopodobne jest wystąpienie kolejnego krwawienia miesięcznego. Przerost migdałka na pewno nie ma związku z Twoimi dolegliwościami. Konieczna jest pilna konsultacja z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Alexsandria.

Pani Anno,ślicznie dziękuje za odpowiedz.Mam do pani jeszcze jedno pytanie,mój lekarz ginekolog stwierdził że mam tendencje do torbieli....faktycznie kilka razy utworzył się we mnie,za każdym razem przepisywał mi tabletki dopochwowe i po kilku dniach dostawałam miesiączkę .Czy mogło być tym razem tak, że na skutek penetracji torbiela która się we mnie tworzyła pękła?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...