Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość I...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Od kilku lat mam bardzo obfite i bolesne miesiączki. Do tego jest dużo, ogromnych skrzepów. Po wizycie u ginekologa przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, ktore miały zniwelować dolegliwości bólowe. Przez około rok dawały jakoś radę, było znośnie. Jednak moje dolegliwości nadal występują, z tym że krwawienie jest słabe, ale skrzepy nadal się pojawiają. Podczas 7dniowej przerwy, w ok. 4 dzień zaczyna już doskwierać mi ból. W 5 dniu dochodzi do krwawienia. Muszę brać tabletki przeciwbólowe. Do tego dochodzi horror podczas oddawania stolca. Jest to ból nie do opisania. Oblewam się zaraz potem i jest mi bardzo słabo. Lekarz wykonał jedynie usg i stwierdził, że wszystko jest ok. Jedynie może zmieniać mi tabletki antykoncepcyjne i może któreś akurat zadziałają (dobór bez żadnych badań). A dolegliwości, które występują podczas wypróżniania się mam zgłosić lekarzowi ogólnemu, ponieważ może to być coś od przewodu pokarmowego. Jednak dolegliwości te występują jedynie podczas krwawienia, a nie zawsze. Bardzo proszę o jakąś poradę, co to może być, jak sie tego pozbyć? Ginekolog jedynie stwierdził, że to nie jest normalne i nie powinno się tak dziać...

Odnośnik do komentarza

Miałam tak samo zanim zaczęłam brać vines to bóle były potworne jak sobie tylko przypomnę... :/ , potem po pigułkach trochę mi się to zmieniło i było lepiej, jednak takie bóle po wypróżnianiu i tak zostały, nie boli aż tak, ale jednak :) Z tymże powiem Ci ze ja miałam takie bóle od młodych lat jak dostałam okres..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...