Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj bedzie 14 dzien brania antykoncepcji (atywia daily) i do tabletek placebo (włącznie z dzis) zostało mi 8 dni. Problem leży w tym, że odkąd zaczęłam ją brać, zaczęły się u mnie bóle głowy i inne działania niepożądane, przez które nie mogę funkcjonować: stany depresyjne, apatia, naprawdę nasilone stany lękowe, osłabienie i zmęczenie. Jestem prawie pewna, że to nie zbieg okoliczności - ogólnie rzecz biorąc, każde leki, które zdażyło mi się przyjmować BARDZO działały na moj organizm, tzn jestem po prostu wrażliwa na leki. Niestety do poniedziałku nie mam jak skontaktować się z moją ginekolog, a naprawdę bardzo źle przeżywam ostatnie dni. I teraz moje pytanie: czy ja te leki moge odstawić? I w jaki sposób to zrobic z głowa?

Odnośnik do komentarza

Tabletki mozesz odstawic od zaraz ja jednak doradzam zeby wytrzymac do konca blistra. Wtedy jestes bardziej pewna ze zakonczyl sie cykl. Moze w ogole nie powinnas brac tabletek? Porozmawiaj z ginekologiem.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...