Forum Ginekologia

Seks a ciąża

~a...l

~a...l

Witam. Mam 32 lata moje cykle są bardzo nieregularne. Pod koniec marca miałam zabieg tzw. czyszczenie od tamtego momentu brak miesiączki a jest 4 lipca. U ginekologa byłam w kwietniu powiedział że krew się zbiera i bd miesiączka. Na chwilę obecną cisza. Staramy się z mężem o dziecko. Odbylismy zblizenia16 czerwca, 25 czerwca i 3 lipca. Pobolewa mnie podbrzusze od kilku dni(tak było przy 1 i 2 ciąży) i czuję ranne tak choćby mdłości. Jest możliwe że się udało? Mogę zrobić już badanie beta Hcg?? (przypuszczam że wczoraj był dzień owulacji pojawił się biały śluz z opisu z internetu by się zgadzało). Mam nieregularne miesiączki i tak od samego początku ale nie było problemów z 2 pierwszymi ciąża i z zajściem. Proszę o informację. Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aga 87

~Aga 87

Widzę tyle wiadomości ze nie wiem od której zacząć czytać. Czy jest tu ktoś kto może mi odpowiedzieć?? Dodam tylko jeszxze że mam niedoczynność tarczycy i biorę tabletki euthyroxN75

~kobietawpigulce.pl

~kobietawpigulce.pl

Jeśli nie planowałaś ciąży, a stało się i chciałabyś porozmawiać o swoich trudnościach z tym związanych, zapraszamy do kontaktu:

tel.: 586 915 915
email: kontakt@netporadnia.pl

Porady w Netporadni są bezpłatne.
Gwarantujemy pełną dyskrecję.

~kobietawpigulce.pl

~kobietawpigulce.pl

Jeśli boisz się nieplanowanej ciąży i chciałabyś porozmawiać o swoich trudnościach z tym związanych, zapraszamy do kontaktu:

tel.: 586 915 915
email: kontakt@netporadnia.pl

Porady w Netporadni są bezpłatne.
Gwarantujemy pełną dyskrecję.