Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia miesiączkowania?


Gość aga6384u

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aga6384u

Okres mam regularnie co 26/28 dni.
Ostatni raz kochałam się z chłopakiem 22.01, niestety od tego momentu zaczęły się w moim życiu duże porcje stresu, egzaminy, rozpad związku, przygotowania do matury, planowanie wyprowadzki, lęki, nasilenie objawów nerwicowych. Następny okres dostałam 29.01, był jak najbardziej prawidłowy, taki jak zawsze. Jednak następny który dostałam 23.02 był już troche mniej obfity i delikatnie wodnisty, trwał 5 dni, taka sama sytuacja jest tym razem, okres dostałam 21.03 I jest taki sam jak poprzedni.
Zastanawiam się czy to może być wina stresu (który towarzyszy mi do dnia dzisiejszego) czy też są to jakieś problemy hormonalne.

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Nie lekcewaz tego najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem. Lekarze tez odzwaniaja jeśli pozostawisz nr tel a zalezy ci na czasie. Bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów

Odnośnik do komentarza

aga6384u , na początek uznałabym, że to stres, ale jeśli nic się nie zmieni to oczywiście należałoby zrobić badania; wiadomo, ja lekarzem nie jestem, mogę ci tylko doradzić; też nie piszesz czy tamten stosunek był zabezpieczony, czy może obawiasz się ciąży; u mnie było tak, że okres miałam bardzo nieregularny i jeszcze jak doszedł stres, to już całkiem nie mogłam się ogarnąć i w pewnym momencie myślałam, że mogę być w ciąży; dlatego zdecydowałam się na tabletki; stres mniej, że nie muszę się obawiać o wpadkę i dzięki belarze mam teraz regularne miesiączki;

Odnośnik do komentarza

Uważam że nie powinnaś lekceważyć takich objawów. Być może organizm daje znać, że coś się dzieje. Przez internet nie jesteśmy w stanie Ci pomóc, dlatego najlepiej abyś udała się do specjalisty. Jeżeli jesteś z Białegostoku to polecam https://gabinetginekologicznybialystok.pl . Chodzę tam kilka lat i zawsze kiedy coś się działo, dostawałam trafną diagnozę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...