Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość Kacpero626

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kacpero626

Witam. Wraz ze swoją dziewczyną od niedawna uprawiamy seks. Nie zabezpieczaliśmy się inaczej niż przez stosunek przerywany.
W tamtym miesiącu okres przyszedł 4 dni szybciej niż powinien, teraz spóźnia się już trzeci dzień.
Jesteśmy bardzo zestresowani i zaniepokojeni ze względu na swój młody wiek (19 oraz 17 lat)
Nigdy nie zdarzyło mi się "skończyć w środku", ale wiadomo, jak jest choć osobiście preejakulatu nigdy u siebie nie zaobserowałem w postaci kropelkowania czy też jakiejś "smugi".
Prócz spóźniającego się okresu mojej dziewczynie towarzyszy od wczoraj ciężkość, pobolewanie w podbrzuszu, lżejsze o wiele niż okresowe, choć w dzień przed planowanym terminem okresu zabolał ją bardziej i wzięła tabletke przeciwbólową, po czym jeszcze zdarzyło się nam uprawiać seks w tym dniu.
Piersi nie są obolałe czy wrażliwsze na dotyk. Dziwnych preferencji żywieniowych nie notuje prócz tego, że słodkości jada jedynie z kawą a słone przekąski pojawiają się nieco częściej w jej jadłospisie. Zmiany w zachowaniu nie zaobserowałem również, trądzik - cytując "no wyskoczyło mi pare pryszczy. Chyba z 3 nowe", ale zawsze przed okresem jej wyskakiwały. Zmęczenie jej nie towarzyszy jakieś wybitnie wielkie, w nocy sypia normalnie. Jedyny termin ewentualnego zajścia w ciąże to chyba sprzed dwóch tygodni, ponieważ wtedy były to chyba dni płodne o ile się nie mylę w swych kalkulacjach.
Dodam, że są ostatnio w naszej okolicy wahania pogodowe i przesilenie wiosenne, była lekko chora w dniu planowanej miesiączki i 2 dni przed (katar, gardło, lekki kaszel)
Wiem, że stres potęguje opóźnianie się okresu.
Hmmm nie wiem co o tym myśleć.
Poza tym jeszcze dziś gdy spytałem się o śluz powiedziała, że jest rzadki na tyle, że ma wrażenie jakby się zesikała.

Odnośnik do komentarza

Cześć ;) myślę, że nie ma co się martwić. Jesteście jeszcze młodzi i w wieku 17 lat miesiączka nie zawsze jest co do dnia. Może się spóźniac i powodem tego jest wiele czynników choćby to ze była chora czy się stresowala. Jeśli do zapłodnienia miało by dojść dwa tygodnie temu to takie objawy typu zachcianki czy ciężkośc jeszcze nie występują. W takiej wczesnej ciąży co najwyżej może być wrazliwsza na zapachy, mieć lekko wrażliwe piersi czy poranne zawroty głowy.
Musicie się zabezpieczać.. Stosunek przerywany to nie antykoncepcja! Będąc w niej może Ci coś polecieć i nawet nie będziesz o tym wiedział. Gumki wiele nie kosztują a dziecko tak ;)
Ps. Polecam durex invisible :D

Odnośnik do komentarza

Raczej tak, według zaleceń test powinno się robić najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki a tu zrobiony nawet 8 dni później więc tymbardziej powinien pokazywać prawidłowy wynik.
Może to jakiś taki teraz sezon.. Mi samej okres się spóźnia 11 dni, robiłam dws testy i nic. Także różne są powody. Stres, choroba.
Skoro to nie ciąża zalecam iść do ginekologa bo to właśnie mogą być jakieś nadzerki czy inne swinstwa ;( lepiej nich się zbada tak jak ja!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...