Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka u 14-latk7


Gość I...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem głownie chodzi o mój brzuch mam prawie 17 lat waże 48kg a wzrost to 159cm jem 5 posiłków dziennie jestem wegetarianką nie jem tłustych potraw a słodycze jem raz za czas ćwicze 3,4 razy w tygodniu 6weidera i ABS ale wystarczy jak coś zjem albo wypije powiększa mi się brzuch boli mnie żołądek i brzuch czuje jak mi się brzuch ,,rozciąga " w tamtym roku przez ten problem głodziłam sie jadłam jedno jabułko piłam 5 kaw dziennie mocnych i dużo herbaty zwykłej i zelonej robiłam w tamtym roku badania ale nie miałam anemi okres spóźniał mi się roki i pięć miesięcy a potem co 2 lub 3 miesiące okres dostałam 05.01.2015 r byłam u ginekologa ale pani powiedziała że jestem młoda i że to normalne tylko że koeżanka tak samo ma mieszka w niemczech i powiedział że to jest ie normalne jak 3lata sie tak spóźnia a przechodząc do mojego pytania co mam zrobić żeby mi się nie powiększał był płaski jakie ćwiczenia mam stosować .Mam też kurzą klatke piersiową mostek jest bardziej wysunięty na lewą strone i przez to lewa pierś jest większa klatka piersiowa czasami mnie boli a jak ide spać to się dusze prosze też o ćwiczenia na tą klatke piersiową Z góry dziekuję !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...