Skocz do zawartości
Forum

tabletki antykoncepcyjne a ciąża


Gość olaol

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich , mam pewnie problem. Mianowicie od 2 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne, teenia. od 17 lipca do 22 lipca przyjmowałam antybiotyk, nazwy nie pamiętam, byłam przeziębiona miałam chore zatoki. Było to w tygodniu 7dniowej przerwy od tabletek a wiec podczas krwawienia z odstawienia. Od 24 rozpoczęłam nowy cykl przez pierwsze dni zabezpieczałam się dodatkowo (przez pierwsze 5 dni). Ostatni stosunek miałam 13 sierpnia. Później normalnie dostałąm krwawienia z odstawienia (15 sierpnia) i znowu rozpoczełam przyjmowanie tabletek. W 3 tygodniu blistra zaczełam odczuwać mdłosci i bóle brzucha ale krwawienie z odstawienia dostałam planowo czyli 14 wrzesnia. Wykonałam również test beta hcg 9 wrzesnia(26 dni po stosunku). W panice wykonałam jeszcze kilka testów ciazowych wszystkie negatywne, a dziś czyli 42 dni po stosunku wykonałam test check and go , i w okienku T przez kilka chwil widoczna była pozioma kreska pozniej znikneła. Test pozostał negatywny. Mimo tego odczuwam bóle brzucha i mdłosci.
Moje pytanie brzmi, czy po tylu dnaich od stosunku test pokazałby od razu 2 kreski ?
Dziękuje za odpwoiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...