Skocz do zawartości
Forum

Czy podczas takich pieszczot można zajść w ciążę?


Gość Anula234

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat, pieściliśmy się z chłopakiem wzajemnie. Nasze narządy rozrodcze nie miały ze sobą kontaktu, a po każdym wytrysku myliśmy oboje ręce. Staraliśmy się również nie dotykać siebie samych, po uprzednim dotknięciu tam partnera, ale niestety co do tego luby ma pewne wątpliwości. I w związku z tym chciałabym zapytać czy w wypadku krótkiego kontaktu dłoni z chociażby preejakulatem, a następnie dotknięciu okolic pochwy ciążą jest możliwa? Nie wiem czy miałam dni płodne moje cykle są wyjątkowo niereguralne, mogą trwać 34, a nawet 56 dni.

Odnośnik do komentarza
Gość kuleczka88

w takim przypadku ciaza raczej znikoma ale jesli chcecie miec pewnosc to sie zabezpieczajcie... pozatym twoje nieregularn cykle nie sa normalne... ja jak mialam takie problemy to zaczelam stosowac antykoncepcje, biore tabletki belara i mam spokoj, idz do lekarza

Odnośnik do komentarza

Ciąża prawie niemożliwa, nie martw się. ale może jednak żeby nie martwić się takimi sytuacjami, warto się zabezpieczać ? Też kiedyś miałam taką stresującą sytuację i poszłam od razu do ginekologa po pigułki, teraz stosuje Vines o nie wyobrażam sobie już nie zabezpieczać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...