Skocz do zawartości
Forum

Serowate upławy z pochwy


Gość alexa28

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nawracające białe serowate upławy z pochwy, przy których nie występuje ani swędzenie, ani pieczenie. Wielokrotnie przyjmowałam zalecone przez lekarza leki przeciwgrzybiczne, ale upławy powracają-parę razy w roku. Ostatnio poprosiłam lekarza o pobranie wymazu z pochwy, aby dobrać odpowiedni lek, który pomoże zwalczyć to schorzenie. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że powodem upławów wcale nie jest grzyb, bo w posiewie ich nie wyhodowano, ani żadnych bakterii poza naturalnie występującą florą. Co może być przyczyną tych upławów? Poza tym od dwóch lat staram się zajść w ciążę i wszystkie badania wykazują, że nie powinnam mieć z tym problemów, ale nie zachodzę. Czy może mieć to ze sobą jakiś związek? Czy mogą być temu winne hormony? Po owulacji zauważam często, że ból piersi nie ustępuje aż do końca miesiączki. Proszę o odpowiedź i dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

To fakt, że najczęstszą przyczyną białych, serowatych upławów z pochwy są zakażenia grzybicze. Wymaz z pochwy jednak wykluczył tą dolegliwość. Objaw takich upławów mogą dawać zmiany w obrębie narządów rodnych takie jak na przykład nadżerki. Dwuletnie bezskuteczne starania o dziecko wymagają szczegółowej diagnostyki. Problem może leżeć po stronie zarówno Twojej jak i partnera.

Odnośnik do komentarza

Witaj! Ja również miałam i w sumie mam też taki problem.Radzę zmienić ginekologa ja też tak zrobiłam po 2 zrób sobie badanie na hormonalne,bo być może masz za dużo męskich hormonów ja też właśnie się o tym dowiedziałam,że to może być powód bezpłodności zmian na skórze bo u mężczyzny ponoć jest wydzielany większy łój czy coś tego typu:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Lulka_lulka

Niedawno wróciłam z wakacji i mam spory problem, gdyż wystąpiło u mnie pieczenie i swędzenie miejsc intymnych, a w ciągu ostatnich dwóch dni pojawiły się białe, jakby serowate upławy. Czy to jakaś infekcja? Umówiłam się do ginekologa, ale wizytę mam za tydzień. Mogę już teraz coś kupić w aptece i używać, by choć trochę sobie pomóc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...