Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na mole w domu


Gość Aśka09

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

Ja też niestety męczyłam się z molami, przyniosłam je w żarciu dla królika. Naklejałam naklejki ale co z tego. Nie są warte swojej ceny wyłapują mole fruwające ale larwy gdzieś są i ciagle się rozmnażają. Ja wynajelam firmę która przeprowadza dezynfekcję, dezynsekcje i deratyzajcie. Zapłaciłam chyba 150 zł zlali mi cały dom specyfikiem i mam spokój odpukać już od roku

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

Ja się męczyłam ale zwyciężyłam:) od o,5 roku nie mam żadnych moli. Ja robiłam tak:
1. Naklejki - co najmniej dwie ( jak masz małą kuchnię tak jak ja, jak dużą to więcej). Ja naklejki zmieniałam 2 razy, wisiały tyle ile jest napisane na ich opakowaniu.
2. Sprawdź wszystko, dosłownie wszystko - kasze ( nawet te w woreczku i w opakowaniu ( mi sie własnie w takim czymś zalgły), ryż, mąka, herbata, przyprawy, musli, rodzynki. Cokolwiek masz otwartego wywal. Nie patrz, że szkoda, wywal.
3. To co kupujesz od razu zamykaj w pojemnikach do przechowywania żywności.
4. Tłuczenie fizyczne, gdziekolwiek zobaczysz mola lej go. Żeby wychodziły możesz nakroplić na wacik olejek lawendowy, bo one go nie lubią.

Odnośnik do komentarza

Swego czasu właściciel wynajmowanego mieszkania uprał dywan,stwierdziłem że wole panele a dywan leżał w koncie,nic nie pomogło na pozbawienie się złożonych jajeczek,jedynie śmietnik,współczuje osobom które dadzą się nabrać na cudowne specyfiki,oczywiście przyjemnie pachną...i są skuteczne w takim stadium rozwoju,co zeżrą to ich.W szafach sprawdził się raid powieszony i ciuchy całe.

Odnośnik do komentarza
Gość Agaaaaaaaaaaaa

Ja na mole spozywcze polecam wymycie szafek i innych powierzchni MYDLEM MARSYLSKIM, dodatkowo nie zadzkodzi pozostawienie zagotowanego octu. A dodatkowo zamontowalam urzadzenie do gniazdka ktore odstrasza ultradzwiekami :-) powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...