Forum Dom

Rzutnik w salonie

nikitko

nikitko

Chcemy z mężem kupić sobie rzytnik/projektor do salonu. Salon mamy duży istwierdziliśmy, że zamiast telewizora fajnie by sobie zrobić mini kono w domu. Mam jeden problem, mąż czasem lubi sobie pograć na x-boxie i do tej pory robił to właśnie na telewizorze, czy myślicie, że na takim projektorze jakośc gry nie będzie gorsza? Znalazłam artykuł: http://www.conowego.pl/porady/czy-warto-grac-na-projektorze-12365/ i jest napisane, że jakośc jest dobra a frajda z gry jeszcze większa ale jak to jest w rzeczywistości?? Będę wdzięczna za odpowiedź.

118982 nikitko Kobieta, 38 lat, warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

sensej.pln

sensej.pln

absolutnie dobry pomysł. szwagier z takiego korzysta - dobry rzutnik kosztuje ale sprawdza sie wysmienicie

133301 sensej-pln Mężczyzna, 46 lat, Łódź
~martadep

~martadep

Jaki projektor polecacie do użytku domowego? czy do 2,000 zł da się kupić jakiś sensowny sprzęt? ma służyć wyłącznie do oglądania filmów.

sylwia4012

sylwia4012

To dobry sprzęt mogę potwierdzić, to był mój pierwszy projektor, teraz mam model Optoma HD26.

112546 sylwia4012 Kobieta, 41 lat, kielce
~Marta398

~Marta398

Też uważam, że to dobry pomysł. Do tego jeszcze dobierzcie dobrej jakości ekran. VIZART ma kilka fajnych ekranów w ofercie. Nie wiem jaka półka cenowa Cię interesuje, ale warto zainwestować w porządny ekran.

~Pyra

~Pyra

To chyba zależy jak taki projektor ustawisz, nie wydaje mi się by była wielka różnica w grafice. A poza tym to ja mam np. od tej firmy https://lampoprojekt.pl/ projektor, skusiłem się przez ofertę serwisu.