Skocz do zawartości
Forum

Próba zapłodnienia bez wiedzy partnera


Gość Majka 27

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
ja mam problem w druga strone - moj chlopak nie chce miec dzieci, a ja chce. Prosze mi nie prawic moralow na ten temat, a jesli chodzi o pieniadze to oboje dobrze zarabiamy, a ja nawet duzo wiecej. W kazdym razie przestalam 1 stycznia brac tabletki anty, on sie domyslil i mialam awanture, a teraz znow niedlugo zaczne brac. Przedwczoraj skonczyl mi w buzi. Ja od razu wlozylam 3 palce do buzi i potem wiadomo gdzie, dosc gleboko. Czy w ogole mam szanse przez cos takiego na zaplodnienie? Teraz mi sie chyba dni plodne pozmienialy, bo mialam wtedy nie lepisty sluz, ktory nie przenosi plemnikow, ale z 5 cm wlozylam.
Drugi raz na piersi, no i jak sie z nim mylam to troche zlecialo po mnie tam, ale pewnie woda zabija? :( Chodzi o to czy teraz mam szanse na dzidziusia? Bo jesli tak to nie moge zaczac brac znow tabletek, zeby mu nic nie bylo. Wiem, ze to wszystko jest glupie, ale wiem ze on mnie i tak nie zostawi, a jak teraz mi sie nie uda to mi nigdy nie pozwoli zajsc :( Kocham go i nie chce zostawiac, ale chce tez dziecko.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Ryzyko zajścia w ciąże w taki sposób jest dość trudne. Zazwyczaj na palcach znajduje się zbyt mała ilość nasienia zdolna do zapłodnienia. Należy pamiętać, że ślina zawiera enzymy które unieczynniają plemniki.
Wprawdzie do zapłodnienia potrzebny jest tylko jeden plemnik, ale potrzeba dużej ilości nasienia aby mogło dojść do zapłodnienia, żeby po prostu te plemniki pomogły mu pokonać długą drogę.
Radziła bym porozmawiać z partnerem a nie w taki sposób próbować go wrabiać w ciąże.
Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

no chyba nic z tego :( Tylko czemu jest tyle wpadek, nawet jak kobiety biora tabletki? Na tym forum tez znalazlam wiele przypadkow, ze nie bylo kontaktu do srodka, a i tak ciaza
Z partnerem rozmawialam, ale odpowiedz oczywista. W sumie powiedzial, ze jakbysmy wpadli to by mnie nie zostawil, ale i tak sie nie zgadza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...