Forum Ciąża i dziecko

Ciąża

trust75

trust75

Od jakiegoś czasu źle się czuję, mam suche usta, gorzki smak w nich, mam opuchnięte nogi i bolące piersi. Mam też dziwne pieczenie w żołądku i gardle. Boję się, że mogę być w ciąży. Zrobiłam ostatnio testy ciążowe, jeden przez przepisowe 15 minut był negatywny i po godzinie pojawiła się rozmyta fioletowa kreska. Zrobiłam więc dzisiaj następny i pojawiła się jedna, test z pierwszego moczu. Nic się nie zmieniło potem już nie pojawiła się żadna kreska. Pomimo tego się bardzo boję :(

206720 trust75 Kobieta, 22 lata, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

trust75

trust75

Okres dostalam 23 sierpnia, byl obfity, mial skrzepy i trwal 7 dni, ale sie naczytalam, ze mozna dostac w trakcie ciazy :(

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Jeśli testy ciążowe pokazały jedną kreskę i dostała Pani miesiączki, to nie ma powodu do niepokoju o ciążę.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
trust75

trust75

sprawa jest jeszcze taka, ze zrobilam kolejny i wydawalo mi sie, ze widzialam bladą drugą kreskę i juz sama nie wiem. Czy pomimo okresu, ktory sie pojawil dwa tygodnie po wspolzyciu jest dalej szansa na ciaze? Czuję się caly czas oslabiona i mam wrazenie wzdecia i zaokraglonego brzucha. Stracilam tez apetyt :( Ide do ginekologa w poniedzialek i umieram ze strachu.

~Loli26

~Loli26

Witam jestem w dziwnej sytuacji ostatnia miesiączka była 7 sierpnia, 26 sierpnia odbyłam stosunek z prezerwatywa wszystko było w porządku po stosunku zauważyłam śluz z krwią później aż do dziś 13.09 miałam brozowe plamienia miesiączki brak (miesiączki nieregularne) wykonała dziś test 18 dni po stosunku jedna kreska czy to może być ciąża?

~pytaniee

~pytaniee

stosunek z prezerwatywą, hmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jak ty tę prezerwatywę pieściłaś/kopulowałaś? Wlazłaś do niej z nogami? A może z buciorami?

~Loli26

~Loli26

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 26-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Loli