Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu źle się czuję, mam suche usta, gorzki smak w nich, mam opuchnięte nogi i bolące piersi. Mam też dziwne pieczenie w żołądku i gardle. Boję się, że mogę być w ciąży. Zrobiłam ostatnio testy ciążowe, jeden przez przepisowe 15 minut był negatywny i po godzinie pojawiła się rozmyta fioletowa kreska. Zrobiłam więc dzisiaj następny i pojawiła się jedna, test z pierwszego moczu. Nic się nie zmieniło potem już nie pojawiła się żadna kreska. Pomimo tego się bardzo boję :(

Odnośnik do komentarza

sprawa jest jeszcze taka, ze zrobilam kolejny i wydawalo mi sie, ze widzialam bladą drugą kreskę i juz sama nie wiem. Czy pomimo okresu, ktory sie pojawil dwa tygodnie po wspolzyciu jest dalej szansa na ciaze? Czuję się caly czas oslabiona i mam wrazenie wzdecia i zaokraglonego brzucha. Stracilam tez apetyt :( Ide do ginekologa w poniedzialek i umieram ze strachu.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem w dziwnej sytuacji ostatnia miesiączka była 7 sierpnia, 26 sierpnia odbyłam stosunek z prezerwatywa wszystko było w porządku po stosunku zauważyłam śluz z krwią później aż do dziś 13.09 miałam brozowe plamienia miesiączki brak (miesiączki nieregularne) wykonała dziś test 18 dni po stosunku jedna kreska czy to może być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 26-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Loli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...