Skocz do zawartości
Forum

Proszę o poradę,nie mogę spać


Gość xxnex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zdecydowałam się napisać na tym forum,ponieważ od tygodnia żyję ogromnym stresie.

Właśnie tydzień temu w okresie owulacji,co jest dla mnie nieco niepokojące.. doszło między mną,a moim chłopakiem do małych pieszczot. Jedyne co wydarzyło się między nami dające mi do myślenia jest ocieranie narządami o siebie (co prawda przez jedną warstwę materiału) i koniec na moim brzuchu w okolicy pępka. Nasienie nie spłynęło niżej i po kilku minutach wytarliśmy je ręcznikiem. Nie wzięłam prysznica. Nic więcej między nami nie bylo.

Wiem,że ryzyko ciąży jest w tym momencie fizycznie niemożliwe. Ale bardzo się obawiam,bo od tego właśnie czasu obserwuję u siebie takie objawy:

Jestem czasami ospała i taka zmęczona,
po posiłku albo rano jest mi niedobrze i czuję taką blokadę w gardle,
afty i nadżerki,
bolą mnie węzły chłonne szczególnie wieczorem bardzo,
czuję taki nacisk na pęcherz i żołądek,
co jakiś czas mam takie skurcze/ukłucia w jajniki,koło pęcherza albo nawet koło pępka,
sikam dużo częściej niż zwykle.

Jestem bardzo młodą osobą, a w dodatku dziewicą. Warto dodać że zażywam żelazo z powodu jego ogromnego niedoboru i wiem,że
może występować przy nim kolka jelitowa,aczkolwiek nigdy się tak nie czułam. Miesiączki mam regularne i spodziewam się jej za około tydzień.

Bardzo proszę o wyrozumiałość i pomoc:)

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość lekarz ginekolog

witam pania aby postawic diagnoze nalezy omowic szczegolowo regularnosc miesiaczek dni plodnych itp.problem jest dosc obszerny aby konsultowac go na forum.bezposrednio pod nr tel 537135593 uzyska pani konsultacje z lekarzem abc zdrowie.bezplatnie prosze powolac sie na forum.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest raczej niskie, ponieważ nie doszło do bezpośredniego kontaktu narządów rodnych. Objawy, o jakich Pani wspomniała, mogą świadczyć np. o jakiejś infekcji albo wynikać nawet ze stresu, jaki Pani aktualnie odczuwa. Proszę poczekać do dnia spodziewanej miesiączki, a jeśli ta się nie pojawi, wykonać profilaktycznie test ciążowy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...