Skocz do zawartości
Forum

Rozmiary ubrań po ciąży


Gość zawleczka03

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zawleczka03

Cześć! Jestem w szóstym miesiącu i powoli zaczynam sobie komponować różne rzeczy, ogólnie wyprawka itd to jedno ale bardziej mi tu chodzi o to jakie ciuchy mam sobie szykować na takie po ciąży. Aktualnie nie mieszczę się już w zwykłe rozmiary większe tylko muszą być stricte ciążowe, przed ciążą miałam takie 38-40. Jakie muszę kupić na "po" żeby bez problemu chodzić?

Odnośnik do komentarza

na zaraz po, do szpitala to mówią żeby brać takie co się mieściłaś w szóstym miesiącu. jak w lecie to łatwiej, sukienke narzucić i po sprawie. jeśli chodzi o później to już sprawa jest taka w zależności czy karmisz piersią czy nie, jak się odżywiasz, czujesz i w ogóle. to wszystko ma wpływ na wagę nie mówiąc o tym jakie ktoś ma predyspozycje genetyczne. może poczekaj z takimi rzeczami jak spodnie na później? a doraźnie kup sobie coś o rozmiar większego niż przed ciążą czyli 40/42 w twoim przypadku bo podobno biodra się schodzą trochę czasu, sam brzuch nie jest kluczowy

Odnośnik do komentarza
Gość znajomaznajomej

e tam jedne, to nie trwa tydzień, żeby zamawiać jedne. wybrac sobie dobry sklep internetowy żeby nie było wpadki z rozmiarem i zamówić dwie- trzy pary. później można odsprzedać ewentualnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...