Forum Ciąża i dziecko

Rozmiary ubrań po ciąży

~zawleczka03

~zawleczka03

Cześć! Jestem w szóstym miesiącu i powoli zaczynam sobie komponować różne rzeczy, ogólnie wyprawka itd to jedno ale bardziej mi tu chodzi o to jakie ciuchy mam sobie szykować na takie po ciąży. Aktualnie nie mieszczę się już w zwykłe rozmiary większe tylko muszą być stricte ciążowe, przed ciążą miałam takie 38-40. Jakie muszę kupić na "po" żeby bez problemu chodzić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kciuk

~kciuk

na zaraz po, do szpitala to mówią żeby brać takie co się mieściłaś w szóstym miesiącu. jak w lecie to łatwiej, sukienke narzucić i po sprawie. jeśli chodzi o później to już sprawa jest taka w zależności czy karmisz piersią czy nie, jak się odżywiasz, czujesz i w ogóle. to wszystko ma wpływ na wagę nie mówiąc o tym jakie ktoś ma predyspozycje genetyczne. może poczekaj z takimi rzeczami jak spodnie na później? a doraźnie kup sobie coś o rozmiar większego niż przed ciążą czyli 40/42 w twoim przypadku bo podobno biodra się schodzą trochę czasu, sam brzuch nie jest kluczowy

~znajomaznajomej

~znajomaznajomej

e tam jedne, to nie trwa tydzień, żeby zamawiać jedne. wybrac sobie dobry sklep internetowy żeby nie było wpadki z rozmiarem i zamówić dwie- trzy pary. później można odsprzedać ewentualnie.