Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od dwóch tygodni mam problemy z apetytem. Pierwsze dwa dni nic nie jadlam, nie czulam glodu, ani nie mialam na nic ochoty. Pozniej zaczelam jesc, niewiele, ale jadlam. Dokladnie po tygodniu doszly nudnosci i wymioty. Wymioty nietypowe, bo wymiotuje wylacznie slina, w dosyc duzej ilosci. Pierwszy raz zwymiotowalam po kawie. Kawe pije z rana od lat, tej samej firmy, zawsze slodzona. Od tego czasu mdli mnie i wymiotuje notorycznie po jakichkolwiek produktach slodzonych lub slodkich (czekolada, cukierki, ciastka, lody, wszystko co slodkie). W buzi mam nieprzyjemny posmak, metaliczno - "kapciowy" i zbiera mi sie duzo sliny, która nie cieknie mi po brodzie, tylko poprostu strasznie mnie dlawi, po czym mnie mdli i zawsze koncze w toalecie. Wymiotuje zazwyczaj kilka razy dziennie, zawsze rano i popoludniu, wieczorami rzadko. Jestem bardzo rozdrazniona. Apetytu nie mam wcale, lodówka pelna jedzenia, a nie mam na nic ochoty. Jestem oslabiona, miewam zawroty glowy, ziewam calymi dniami. Wczoraj doszy bóle podbrzusza, ale delikatniejsze niz przy miesiaczce. Ból jest dziwny, nie wiem jak go opisac, nazwe go wedrujacym. Na przemian odczuwam ból jajników, raz lewy, raz prawy lub ból macicy. Wykonalam dwa testy ciazowe, których wynik byl negatywny. Dodatkowo od 19 miesiecy mam implant antykoncepcyjny. W grudniu 2017 roku podejrzewano u mnie stan depresyjny. Zazywalam antydepresant Sertaline i srodki nasenne Zopiclone. W tym samym czasie pojawilo sie u mnie krwawienie, którego nie mialam, od kiedy wszczepiono mi implant. Krwawienie trwalo okolo 1,5 miesiaca z kilkudniowymi przerwami. Dostalam rowniez tabletki antykoncepcyjne Rigevidon na uregulowanie, ktore zazywalam przez okolo 10 dni zamiast 2 miesiecy, przez skutki uboczne. Wystapilo krwawienie z odstawienia i od tego czasu nie krwawie wcale. Antydepresant odstawilam rowniez po okolo 3 tygodniach ze wzgledu na skutki uboczne i jestem przekonana, ze mój stan psychiczny jest bardzo dobry. Po odstawieniu tebletek antykoncepcyjnych mialam problem z wyrastajacym zebem madrosci, przy czym zazywalam bardzo duze ilosci srodkow przeciwbólowych. Czy istnieje jakakolwiek szansa, ze którys z zazywanych przeze mnie w ostatnim czasie leków, wplynal na dzialanie implantu? Czy istnieje szansa, ze zaszlam w ciaze w ostatnim czasie, tylko stezenie hormonu nie jest wystarczajaco wysokie by zwykly domowy test go wykazal?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...