Forum Ciąża i dziecko

Masturbacja wibratorem matki a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

~HungUp

~HungUp

To dość glupia sytuacja ale chciała bym dostać pewną odpowiedz wiec sprubuje wyjasnic bardzo dokładnie.Kiedyś w szufladzie w sypialni rodziców znalazłam zawinięty w majtki wibrator .No i wiem ze to było bardzo głupie ale jakiś czas temu wyjęlam go i masturbowałam sie nim, ale tylko przez majtki dotykając.Teraz bardzo sie boje bo rodzice mogli go uzywać około 2 dni temu i na wibratorze mogly zostać plemniki i zaszłabym w ciąze z wlasym ojcem!Czy to jest mozliwe , ze plemniki przetrwałyby no te około dwa dni zawiniete w majtki w szufladzie w pokoju?Dodam ze wibrator był calkowicie suchy i wyglądal na czysty a ja nie zdezynfekowałam go.Bardzo prosze o odpowiedź, jestem przerażona.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Iskra

Iskra

yyyyyyyy aż mnie zatkało. Nie jesteś w ciąży, a przynajmniej prawdopodobieństwo jest nikłe, baaardzo nikłe. Ale to co zrobiłaś jest .....bez komentarza

14 iskra Kobieta, 33 lata, Lublin
Kulka17

Kulka17

To się nazywa problem, nie brzydziłaś się... A szanse na ciążę są żadne więc sie nie przejmuj. A na drugi raz kup sobie własny wibrator

13 kulka17 Kobieta, 25 lat, Tarnobrzeg
Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest właściwie zerowe. Pamiętaj, że przez stosowanie wspólnych przedmiotów intymnych możesz nabyć infekcję dróg rodnych.

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 35 lat, Warszawa
~Wik.

~Wik. wpis edytowany

Dzień Dobry.. mam bardzo krępującą sytuację. Mam niespełna 15 lat i znalazłam wibrator rodziców. Powinnam dostać miesiączki 28/29 marca no i chciałam zobaczyć jak to jest. Obejrzałam go i był czysty( nie było śladów białego płynu.. sam kurz ), ale umyłam go mydłem ,letnią wodą i wytarłam.. potem wsadziłam... do pochwy.. a potem do orgazmu stymulowałam łechtaczkę. Moje pytanie jest takie.. czy mogłam się zapłodnić?( gdyby była na nim sperma) Czy jest to możliwe? nie wiem kiedy ostatnio był używany.. .Błagam o pomoc.. strasznie się stresuje. czy jest takie coś możliwe?
Do tego pojawił się dziś rano dość gęsty biały śluz.Jestem tak zdenerwowana , że nie pamiętam czy przy innych miesiączkach też taki był. Do tego.. pobolewa mnie brzuch tak jak w czasie kiedy miałabym dostać miesiączki. Czy coś jest nie tak? A ten wybryk zdarzył się 28 marca.. około godziny 8 bądź 9

~OnPoiPrzed

~OnPoiPrzed

~Wik ...

Gdyby była na nim sperma, tak, mogłabyś się zapłodnić, ale z tego co piszesz prawdopodobieństwo istnienia nasienia na wibratorze Twoich rodziców (!?!) było bardzo małe.

Brzuch Ciebie boli prawdopodobnie z powodu miesiączki.