Skocz do zawartości
Forum

Neurolog dziecięcy z Ostrowa Wielkopolskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Znam dwóch neurologow dziecięcych z Ostrowa. Pani Haberko przyjmuje na Limanowskiego, słyszałam że jest dobrym lekarzem ale ja zrezygnowalam po pierwszej wizycie, jest bardzo nieprzyjemna. Długo za to chodziłam z synkiem do pani neurolog na ul. Okólnej. Niestety nie mogę przypomnieć sobie nazwiska, ale ta pani jest jedynym neurologiem dziecięcym w tej przychodni więc nie powinno bym problemu.

Odnośnik do komentarza

Ja chodziłam na nfz, ale potrzebne jest skierowanie.
Przypomnialam sobie nazwisko pani z Okólnej - chyba Sukienniczak. Jeśli zdecydujesz się pójść do niej, mam tylko jedną dobrą radę. Dowiedz się na własną rękę jak najwięcej o chorobie i leczeniu, jeśli uslyszysz diagnozę. Pani doktor jest bardzo oszczędna w informacjach i gdyby nie uprzejmość jednej z rehabilitantek, mój synek dzisiaj pewnie byłby upośledzony.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje ci bardzo. W dzisiajszych czasach ciezko jest znalesc kogos dobrego, my matki jestesmy nad wyraz wrazliwe na te tematy. POwiedz mi prosze co sie dzialo z twoim dzieckiem(nie wiem jak tu sie pisze wiadomosci prywatne) To moj meil - monikasperling18@interia.pl - Chetnie porozmawiam moze w jakis sposob mi pani pomoze. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...