Skocz do zawartości
Forum

Przygotowanie do ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ciąża to poważny etap w zyciu każdej kobiety i nie da sie ukryć i mężczyzny, bo czesto to oni katorgie przechodzą podczas tych 9 miesiecy:) Przygotować do ciąży trzeba się psychicznie-to najwazniejsze. Jesli palisz, pijesz, bierzesz tabletki antykoncepcyjne zrób przerwę z jakies pół roku przed. Jak już jestes w ciąży poczytaj co się dzieje w jakim okresie-to ułatwi Ci zrozumiec swoje dolegliwości, podsyłam link: http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/kalendarz-ciazy.html Przygotuj też męża na wachania nastrojów bo to on ma być dla Ciebie największym wsparciem.

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć. Wydaje mi się, że dobrym sposobem jest wcześniejsza profilaktyka. W artykule do którego link podałam jest wskazana grupa kobiet, u których wystąpienie cukrzycy jest dość prawdopodobne. Jeżeli byśmy się do niej zaliczały, to trzeba wówczas stosować się do profilaktycznych zaleceń.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

eko_girl
No tak, ale tam też jest napisane, że wiele kobiet nie miało wymienionych w artykule czynników ryzyka, także nigdy nic nie wiadomo. Dlatego chyba warto zrobić badania na początku ciąży :)

Badania na początku ciąży są obowiązkowe i każda kobieta ma je robione czy chce czy nie.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...