Forum Chirurgia plastyczna

Powiększanie ust w Katowicach

~Perczere

~Perczere

Chciałabym wybrać się na powiększenie ust, zależy mi tutaj na jak najbardizej naturalnym efekcie i zastanawiam sie kogo możecie polecić

Piszcie o miejscach które polecacie ale których rowniez nie możecie zarekomendować.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ikkkwa

~Ikkkwa

Powiększałam tutaj i przyznam się, ze początkowo obawiałam sie kaczego dzioba bo wiadomo jak czasami wygladają efekty takich zabiegów, jednak jestem zadowolona:
https://klinikamagnuccy.pl/powiekszanie-modelowanie-ust/
Usta powiekszałam na dwie tury tak wiec mogłam sama zdecydować ile preparatu chcę mieć w nie wstrzyknięte.

Troche równiez bolało ;) Ale dało się przeżyć.

~patrycja336

~patrycja336

w klinice Estetis, u pani dr Arkuszewskiej. Bardzo dobry lekarz, ostrzykuje mnie świetnym preparatem restylane Kysse.

~ania niania

~ania niania

Napisz na adres klinika.katowice@onet.pl odzwaniaja jeśli pozostawisz nr tel kontaktowy aby omowic szczegoly konsultacje są bezpłatne ja powiekszalam piersi a kolezanka usta obie jestesmy bardzo zadowolone

~Manta889

~Manta889

~patrycja336
w klinice Estetis, u pani dr Arkuszewskiej. Bardzo dobry lekarz, ostrzykuje mnie świetnym preparatem restylane Kysse.

Miałam tym samym preparatem powiększane usta ;) Widziałam nie tylko preparaty z tego ale tez zestawy Custom Pack dla lekarzy od Restylane prawda ? :)

~Gosia Laba

~Gosia Laba

Do Pani Doktor Aldony trafiłam na zabieg botoxu na usta. Moje usta są dość asymetryczne, stąd decyzja o zabiegu. Jestem zadowolona z efektu, który był zgodny z tym o czym rozmawiałyśmy z Panią dr Aldony Stachury Krakowie
na konsultacji.

~Aneta Hyrt

~Aneta Hyrt

Nie dawno wykonałam powiększanie ust w klinice Magnopere w Krakowie i bardzo ładnie wyszły, z efektów jestem bardzo zadowlona, mam idealny kształt i odpowiedniej wielkości.

~Alicja Bogda

~Alicja Bogda

Jak chodzi o zabieg modelowania ust to polecam klinikę MTT Estetica w Krakowie i Panią dr Magdalenę Tyc Tykę. Super robi te zabiegi i efekt końcowy ust jest niesamowity, powiększone i o bardzo ładnym kształcie. Zabieg polecam jak również Pania dr.