Skocz do zawartości
Forum

Ginekomastia


Gość Pablooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie .Mam bardzo poważny problem a mianowicie borykam się już 7 lat z ginekomastią gruczołową lub tluszczowo gruczolową. Mam 22 lata 188 cm i 86 kg wagi.Jest to dla mnie bardzo krępujące ( wstydzę się jeździć ze znajomymi nad jeziora, mocno odstają w koszulce,Próbowałem roznych sposobów. ..Dieta... wiele miesięcy treningów bez żadnego rezultatu tyle że przerosło mi trochę mięśni lecz sutki nadal odstają.Operacja jest moim marzeniem, chciałbym mieć klatkę jak każdy normalny chłopak.Gdy dotykam sutki czuć dość duże guzy.Jestem mlody i nie mam zbyt dużo pieniedzy i zależy mi żeby operacją była refundowana.Nie mam zbyt duzo pieniedzy na taka operacje poniewaz za duzo mam wydatkow osobistych i nie moge tego zostawic :(Najbliżej kliniki mam do torunia i bydgoszczy.Wstydzę sie z kimkolwiek o tym rozmawiać bo to dla mnie krępujące.Mam juz dość tego patrząc jak inni dziwnie się na mnie patrzą..Czy ta operacja będzie refundowana przez NFZ? Proszę o odpowiedź.Dziękuję z góry. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Witaj, mój chłopak miał większe piersi niż Ja. A ja mam spore D więc uwierzcie mi było tego dużo. Szukałam sprawdzonej Kliniki - moja znajoma poleciła mi Klinikę w Warszawie, gdzie jej przyjaciólka powiększała piersi. Przemelk mój chłopak strasznie bał się zabiegu, ale było warto - po zabiegu tylko ok. 14dni chodził w takiej kamizelce uciskowej i musiał chodzić na drenaże bo miał obrzęk i siniaki. Polecam każdemu - teraz mój chłopak żałuje jednego, że nie zrobił tego wcześniej! więcej o zabiegu na stronie kliniki możesz znaleźć https://medihorizon.pl/ginekomastia/ polecam! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...