Forum Chirurgia plastyczna

Marzę o botoksie

Beautiful4Ever

Beautiful4Ever

Mam rocznikowo 15 lat i marzę o botoksie, a dokładnie o powiększeniu sobie ust. Chcę wyglądać bardziej sztucznie. Poza tym takie usta są piękne. Mama się nie zgadza bo mówi że zrobię z siebie dziwaka i wiem że jej nie przekonam. Co robić? :(

131363 beautiful4ever Kobieta, 18 lat, Częstochowa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dabdooba

Dabdooba

Ust nie powiększa się botoksem tylko kwasem hialuronowym. Zaieg jest bezpieczny, można też po nim wyglądać naturalnie (też stosuję, bo działa nawilżająco), ale na pewno warto poczekać z zabiegami do pełnoletności. I chyab nie ma co wyglądać sztucznie :) Najlepiej naturalnie :)

--

www.ollie.pl

153271 dabdooba Kobieta, 39 lat, Warszawa
~werka80

~werka80

żeby z siebie zrobić dziwaka to chyba nie trudno jak wybierzesz nieodpowiednia gabinet medycyny estetycznej. Ale tak jak piszą botox i kwas hialuronowy to dwie różne substancje poczytaj chociażby sobie o tym. Dobry lekarz nie pozwoli na to by klient wyszedł udziwniony z gabinetu, tylko zadba o to by wyglądało to estetycznie.

~karina558

~karina558

a możecie polecić kogoś kto zna umiar i jest faktycznie dobrym specjalista w tej dziedzinie? poszukuję lekarza medycyny estetycznej w Łodzi lub okolicach.

~Agnieszkadf

~Agnieszkadf

Ja robiłam sobie usta w klinice dr legrand i jestem bardzo zadowolona, uzyskałam delikatny zabieg powiększania bez efektu karpia. Mogę polecić to miejsce.

~Danusia376

~Danusia376

Weronika a jak usta wyglądały tuż po zabiegu?gdzie się ta klinika znajduje?

~Wioloa

~Wioloa

~Agnieszkadf
Ja robiłam sobie usta w klinice dr legrand i jestem bardzo zadowolona, uzyskałam delikatny zabieg powiększania bez efektu karpia. Mogę polecić to miejsce.

A gdzie jest ta klinika?

~Agnieszkadf

~Agnieszkadf

~Wioloa
~Agnieszkadf

A gdzie jest ta klinika?

W Krakowie, w samym centrum. Bardzo profesjonalne miejsce i miła obsługa. Polecam

~Marek356

~Marek356

Ja tez polecam klinikę dr legrand, robiłem u pani doktor botox na czole i jestem bardzo zadowolony z efektów.