Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 5 kg w wieku 15 lat?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat.Mam 172cm a waże 59kg.
Chciałabym schudnąć do 54kg.
pytanie czy warto?prowadzę zdrowy tryb życia:chodzę na judo,lubię wf,lubię jeździć na łyżwach i pływać na basenie ale lubię też słodycze choć rzadko je jem,owoce wręcz kocham szczególnie truskawki!ale zimą...
trudno zimą się odchudzać...
a wogule to jeszcze celujit itp. Nie wiem przyjaciółka mówi,że jestem szczupła,ale ja wiem że może i ma racje,bo gruba nie jestem ale jestem grubej kości...powinnam schódnąći te 5kg?-to dużo chyba nie zmieni...
nie mam pojęcia...wiosną jak bym zaczeła to na lato bym była lżejsza.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za opinię. (poprawiliście mi samoocenę hihihi ;p )
Z fast-fudami nie mam problemu z ich ograniczeniem bo ich nie jadam często,tak jak i z napojami gaz.,słodycze częściej ale da się jeszcze ograniczyć do rzadszego ich spożywania...
A z tą skakanką...to nie jest dla mnie.w podst.tego unikałam jej bo bardzo nie lubię na niej skakać choć podstawy znam i umiem.teraz jak jest na wf to skacze ale tylko dla tego że pani kazała...nie sprawia mi to satysfakcji...zresztą od małego nie lubiałam skakać ani na skakance,sznurze a nawet w gumę...no chyba że w klasy może...na razie w zimę zostanę przy łyżwach,sankach,basenie i judo a latem przerzucę się z łyżew na rower i z sanek na tenis ziemny powinno zastąpić skakankę wystarczająco :) jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...