Skocz do zawartości
Forum

Naprzemienne głodzenie i objadanie


Gość mamdoscc

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co sie ze mna dzieje, nie potrafie juz normalnie jesc.. chcialabym jesc normalnie, ale jak zaczynam jesc to nie moge skonczyc, jem az mnie brzcho boli zazwyczaj ok 3000-5000 kcal. potem sie glodze albo jem minimum, zazwyczaj nie wytrzymuje i znowu sie objadam. czuje sie zle , bo chce schudnac , obecnie waze ok 53 kg. jak widze siebie w lustrze to mam ochote sie zaglodzic, bo zazwyczaj stwierdzam ze taki grubas nie zasluguje na to zeby jesc.. kiedys nie myslalam w ten spoosob o jedzeniu. co mam robic?

Odnośnik do komentarza

Twoje zachowanie może wskazywać na bulimię. Nagłe napady wilczego głodu oraz stosowanie głodówek jako mechanizmu kompensacyjnego, zaburzenie obrazu własnej sylwetki wskazują właśnie na bulimię. Powinnaś jak najszybciej udać się do specjalisty zajmującego się zaburzeniami odżywiania. W leczeniu bulimii dobre rezultaty uzyskuje się poprzez terapię w nurcie behawioralno- poznawczym. Pomocna może być również farmakoterapia. Oczywiście to jaką psychoterapię zastosujesz u siebie zależy od Twojego psychoterapeuty oraz Twoich preferencji. Dlatego też gorąco Cię zachęcam do odwiedzenia psychologa. Na tej stronie internetowej możesz znaleźć psychologów z Twojej okolicy: PTP

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...