Skocz do zawartości
Forum

Odpowiednie ćwiczenia na schudnięcie


Gość mercii8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 lat, 167 cm i ważę około 76 kg. Wiem, że powinnam schudnąć i ograniczyłam już słodycze. Staram się jeść więcej warzyw i owoców, a wszystko dzielę na mniejsze posiłki.
Jednak dieta to nie wszystko, chciałabym również zacząć ćwiczyć. Chcę stracić kilka centymetrów i wyszczuplić nogi, brzuch oraz ramiona. Poza tym interesują mnie ćwiczenia na podniesienie piersi. Jakie będą odpowiednie?
Co jaki czas powinnam je wykonywać, by dały niezłe efekty?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Dla każdej kobiety piersi są ważną częścią ciała. Dlatego też każda kobieta powinna wiedzieć jak o nie dbać. Poniżej przedstawię Ci kilka ćwiczeń modelujących piersi:
1. Ćwiczenia na ładny biust
2. Ujędrnianie piersi
Bardzo ważny oprócz wykonywanych ćwiczeń jest odpowiedni dobór bielizny. Warto skorzystać z porad bradfitterki, która pomoże nam dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza.
Co do ćwiczeń odchudzających to mogę Ci polecić następujące ćwiczenia:
1. Ćwiczenia z hantlami
2. Ćwiczenia na nogi
3. Trening na spalanie
4. Ćwiczenia odchudzające
5. Ćwiczenia na uda i pośladki
Do tego polecam Ci uprawianie sportu. Możesz wybrać jakikolwiek sport np pływanie, nordic walking, siatkówkę, koszykówkę, tenis itp.

Odnośnik do komentarza

nie istnieje coś takiego jak ćwiczenia na odchudzania , jedynie aeroby w postaci biegania , jazdy na rowerze , skakanka , pływanie , podskoki ogólne poruszanie się cały czas min 20minut sprawią że schudniesz ,ćwiczenia siłowe jak podnoszenie ciężarów itp jedynie wzmocnią ci mięśnie a nie spalą tłuszcz ,kolejna sprawa najpierw dieta później aeroby bo bez diety to możesz 10h dziennie ćwiczyć i dalej będziesz taki jaki jesteś .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...