Skocz do zawartości
Forum

Pomoc w doborze diety


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy użytkownicy, to mój pierwszy post tutaj, jeśli ktoś zadawał podobne pytanie, proszę podesłać mi linka :) Z racji tego, że tematów jest naprawdę sporo, nie przewertowałem forum. Otóż zależy mi na tym, żeby schudnąć. Jak wiadomo w życiu nie każdemu się przelewa, a mi zależy na nieco tańszej diecie, bynajmniej sensownej, na portfel przeciętnego Polaka (Nie utrzymuję się jeszcze sam, a jak wiadomo każdy ma wydatki). Przeszukałem kilka stron zaproponowanych przez google, jednak diety tam zapisane wydawały mi się dość drogie, sądząc po produktach. Mam 18 lat, 174cm wzrostu, no i ważę 68 kg. Interesuje mnie głównie wyrobienie rzeźby (klatka, plecy, ręce) zwłaszcza brzucha (chciałbym aby moje mięśnie były widoczne), a z tego co czytałem podstawą zaraz po ćwiczeniach jest dieta. Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś kto stworzył by mi jadłospis, czego się trzymać a co omijać szerokim łukiem. Chodzi mi tutaj o dość szczegółową rozpiskę której zamierzam trzymać się w 100%. Mianowicie, 1 dzień (śniadanko, 2 śniadanko, obiadek itp) Pragnę zauważyć, że uczęszczam do szkoły także na to 2 śniadanie super wymyślnych rzeczy w plecak nie właduję. Pozdrawiam i liczę na jakąkolwiek aktywność użytkowników oraz pomoc :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...