Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy stopień otyłości a dieta


Gość paprzyk90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paprzyk90

Hej mam 21 lat moje gabaryty to 107 kg, i 183 cm.
Jest to pierwszy stopien otylosci, martwi mnie to, a wiec chce przejsc na diete,
narazie jem mniej a czesciej i troche jezdze na rolkach,
ale czy to pomoze? Moze jakies propozycje co najczesciej pomaga? jak zbic chociaz z 15 kg;)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Gość karolina16136

witam! Mam 19 lat, waże ok 81kg przy wzroście 173cm. Wiem że ta waga jest o wiele za duża, ale nie wiem co mogę zrobić by się tego pozbyć. Może to kwestia tego, że nie mam zbyt silnej woli. Mam dwójkę rodzeństwa, ciągle się uczę, wię nie ma mowy o jakimś osobnym gotowaniu, w grę wchodzi też kwestia finansowa... Chciałaby bardzo pozbyć się skutecznie ok 10- 15 kg aby udowodnić sobie przede wszytkim ale i innym,że nie muszę tak wyglądać. Dodam że przytyłam w okresie dojrzewania, w kl 2-3 gim ważyłam ok 55 kg... Teraz jestem w trzeciej technikum. Za rok matura i chchiałąbym być z siebie dumna.. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Witaj. Moja porada to zdrowy tryb życia, tj. więcej warzyw i owoców, mało słodyczy, zero chipsów i ograniczenie fast foodów do minimum. Jedź więcej pełowartościowego białka, tj. twaróg, jogurty; ogranicz tłuszcze zwierzęce, np. kotlety mielone. Ponadto, ruch i jeszcze raz ruch. Ćwicz codziennie, chodź na spacery albo uprawiaj jogging. Wszystko to systematycznie, ale i z umiarem. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...