Skocz do zawartości
Forum

Trening a dieta Dukana


Gość pazurkowa_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pazurkowa_

witam mam 21 lat , 162cm wzrostu ważę 60 kg .

Jakiś miesiąc temu zaczęłam być na diecie Dukana..wszystko ładnie pięknie.. taaak:D schudłam ;p długo nie trwała sielanka ;p .... było ok ..waga podobała mi się...ale cóż..imprezki , dobre żarcie , ciepła pogoda- ognisko grill ;p i zaczęłam w miarę się opuszczać ;p nie mowie o kebabach i pizzach, ale tu piwo . tam drink do tego paluszki, chipsy trochę przybyło nie dużo ale znacznie. Po zrzuceniu ok 5kg przybyło jakieś 2,3 więcej ( nie chce sprawdzać ;p ) ... no i postanowiłam ze nie będę drastycznie stosować się do diety , moje ciało jest niestety lekko obwisłe najgorzej uda nie są w ogóle jędrne :( ,ale ogólnie odrzuciłam wszystko co tłuste, makarony , pizzy fastfoody i tak chce zrzucić ok. 4 kg dlatego postanowiłam biegać..dorzuciłam do jadłospisu chleb-żytni , pełnoziarnisty lub razowy ... teraz święta są wiec nie pytajcie ;p

biegam już jakiś czas na bieżni niedaleko mnie zazwyczaj ok 22 23 godziny czasem codziennie czasem co 2dni rożnie... , kolko ma hmmmmmmm....zdaniem jednego znajomego z 200m innego 150 m także nie wiem dokładnie ogólnie mam ostatnio ciężkie dni...he święta itp wypadają mi dni biegania , no i miałam ostatnio grypę kilka dni odpadło...przed wczoraj biegałam po długim zastoju . ogólnie staram się zwiększać ilość okrążeń robiłam 4x3x3x3x3x2 no i przed wczoraj biegłam 3x6 czyt. 3 kolka x 6 robię sobie takie serie i co każda serie sobie odpoczywam jednym szybszym marszem....zajmuje mi to ponad 20min , po treningu robię ok 300 brzuszków ; 200 zwykłych , 100 krótkich tez zwiększałam ich liczbę z czasem ;p po treningu chodzę spać ok 1 lub 2 w nocy i zazwyczaj jem Danio i jakieś jabłko czasem nic..i tu moje pytanie jak myślicie czy dobrze robię ? czy coś zmienić? czy przedłużyć serie czy skrócić? ilość na pewno będę zwiększać..

dodam ze mam straszne zaparcia 3 herbatki xenna nie pomagają ;(

Odnośnik do komentarza

Zdrowy tryb życia powinien pomóc równiez na zaparcia. Na pewno taka ilośc wysiłku przyniesie rezultaty. radzę jednak przed snem nic już nie jeść, ponieważ podczas snu metabolizm spowalnia i to całe jedzonko zalega w żołądku. Lepiej się przegłodzić i zjeść porządne śniadanie, które rozbudzi metabolizm i doda energii.

Odnośnik do komentarza
Gość monika0801

W poniedziałaek chciałam rozpocząć dietę dukana. Mam zamiar zrzucić ok 7 kg. Biorę tabletki antykoncepcyjne. We wtorek lub środę powinna pojawić się miesiączka. Czy to dobry moment na rozpoczęcie diety? A może poczekać jeszcze tydzień?

Odnośnik do komentarza

W diecie Dukana szczególnie w pierwszej fazie forsowny trening może prowadzić do wyczerpania organizmu.W początkowej fazie nie spożywamy węglowodanów i nasz organizm nie ma z czego czerpać energii, dlatego czujemy się osłabieni i wyczerpani. Dlatego w pierwszej fazie diety należy ograniczyć treningi. Lepiej wykonywać lżejsze treningi tak by dodatkowo nie osłabiać organizmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...