Skocz do zawartości
Forum

Sposób na odchudzanie a zmniejszenie rozmiaru piersi


Gość kurotschi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moja dziewczyna postanowiła się odchudzać, i piszę w jej imieniu, gdyż nie ma dostępu do internetu :) A zatem, ma ona 171 wzrostu, 17 lat, wagę 64kg i rozmiar biustu 75D. Bardzo nam obu na tym zależy (szczególnie mnie :)), chciałaby schudnąć dotąd, by miała w miarę płaski brzuszek, ew. leciutki :). Jest może jakaś dieta połączona z ćwiczeniami aby temu zapobiec? Prosiłbym w imieniu nas obu o radę :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Na czym Wam zależy? żeby schudła? Powinieneś ja kochac i akceptować taka jaka jest. A jesli chcesz tylko oszczędzić jej biust to nie mam dobrych wieści. Przy odchudzaniu biust leci pierwszy, najczęściej. Może wykonywać ćwiczenia tylko na te partie brzucha, gdzie chce pozbyć się tłuszczu.

Odnośnik do komentarza

Twoja dziewczyna nie powinna się odchudzać, ponieważ waży prawidłowo. Jeśli chce wymodelować ciało to niech zacznie ćwiczyć. Może zapisać się na zajęcia sportowe, sks czy aerobik. Niestety tak jak napisała poprzedniczka u większości kobiet jest tak, że jeśli zaczynają się odchudzać to pierwsze zmniejszają się piersi, więc jeśli zależy wam na miseczce D nie radziłam bym nic robić. Jedyne co mogę wam polecić to robinie ćwiczeń na mięśnie brzucha, które wymodelują ten obszar. Najpierw powinniśmy ćwiczyć mięśnie brzucha dolne a potem górne, ponieważ mięśnie dolne są słabsze i szybciej się męczą. Należy pamiętać także aby podczas wykonywania brzuszków podnosić tułów tylko o jakieś 30 stopni do góry. Jeśli podnosimy z byt wysoko tułów nasze mięśnie brzucha wcale nie pracują, działają tylko stabilizująco. Róbcie brzuszki i nożyce ale wykonujcie ćwiczenia poprawnie, nie skracajcie ich ani nie modyfikujcie. Część lędźwiowa kręgosłupa powinna przylegać do podłogi bo w innym przypadku można spowodować zbytnie obciążenie kręgosłupa.
Niech Twoja dziewczyna ćwiczy przez godzone dziennie. Trening zawsze należy rozpocząć od rozgrzewki a skończyć na ćwiczeniach rozciągających.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...