Skocz do zawartości
Forum

praca na zmiany a odchudzanie i napady głodu


Gość malakikki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malakikki

Witam. Mam 26 lat i 30 kg nadwagi pracuje na 3 zmiany i ciągle myśle o jedzeniu mam napady obżarstwa i ochote na słodkie i chleb. jak mam tego uniknąc, chciałabym schudnąc ale te napady są co kilka godzin a jak bardziej wieczorami po 2 zmianie jak ide spac.Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Diety i katowanie się ćwiczeniami to nie dla mnie,a że w ostatnim czasie trochę przytyłam postanowiłam poeksperymentować z suplementami diety.Postawiłam na Foreverslim.Ma bardzo dobre opinie wielu dziewczyną pomógł.U mnie też zaczyna przynosić efekty ważę już o całe trzy kilo mniej.

Odnośnik do komentarza

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć Ci , że praca na 3 zmiany i regularne żywienie wcale nie jest prostą sprawą. Ale przy odrobinie chęci i samozaparcia, uda Ci się nie podjadać! Wystarczy, że wieczorami, albo rano, zależy na którą masz do pracy, będziesz szykować sobie w pojemniczkach po 6-7 niedużych porcji jedzenia na cały dzień, albo nawet dwa dni. Na początku będzie Ci ciężko się zmobilizować, ale dasz radę :) Oczywiście, nie zawsze będziesz mieć czas (ja jeszcze wychowuję syna), ale nawet, kiedy nie zdążysz sobie nic przygotować, zamów na wynos coś zdrowego i pożywnego (ja często zamawiam z mojej ulubionej restauracji Raut albo postaw na całodzienny catering dietetyczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...