Skocz do zawartości
Forum

Dieta Cambridge


Gość Bulma

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Nie wiem czy takowy temat już był ale po bliższym przejrzeniu forum nie zauważyłam no chyba że jestem ślepa :) ale przejdźmy do meritum sprawy. Ostatnio bardzo wiele pozytywnych opinii słyszę o już niektórym dobrze znanej diecie Cambridge. Co wy o niej myślicie ? z tego co mniej więcej wyczytałam w internecie wydaje się ciekawa a i jej założenia czyli plan odchudzania nie wyglądają na jakoś strasznie rygorystyczny. Pytam bo znajoma chciałaby zrzucić tak około 15 kg :) i zastanawiam się jaką dietę można by jej polecić. Czy ktoś z was był/jest na niej ? a może ktoś ze znajomych już próbował i wiecie jakie są po niej efekty :) chętnie usłyszę każda opinie. I z góry dzięki za odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Rozumiem. Tylko że z tego co mniej więcej wyczytałam na ich głównej stronie to oni kładą bardzo duży nacisk na racjonalne odżywianie oraz naukę osób które chcą się zapisać co/w jakich ilościach jeść. Żeby po skończonej diecie wiedzieć na co można sobie pozwolić a nie puszczać się wodzy fantazji i jeść tabliczkę czekolady jedną za drugą. No nic dziękuje za odpowiedź powiem o Diecie Cambridge znajomej sama zdecyduje :)
Odnośnik do komentarza
ooo super że ktoś się więcej odezwał :) koleżanka jeszcze do nich nie dzwoniła także chętnie zadam ci kilka pytań mogłabyś mi piano powiedzieć jak wyglądają pierwsze kroki ? i jak wygląda cały proces przechodzenia przez etapy odchudzania ? czy jest trudno wytrzymać w tej diecie ? bo koleżanka ma dość słabą wolę.
Odnośnik do komentarza
Na początku przeprowadzą z tobą wywiad, aby sprawdzić czy nie ma przeciewskazań a także by wybrać odpowiedni etap dla ciebie. Ja zaczynałam od 2 etapu...chyba najtrudniejsze były pierwsze dwa tygodnie- kwestia przyzwyczajenia :) Jak tylko dieta zaczęła spadać motywowało mnie to do dalczej pracy. Czy można wytrzymać? Oczywiście :d skoro ja dałam radę to i ci się uda. Najtrudniej jest tylko zacząć. W trakcie jak tylko miałam jakieś wątpliwości, dzwoniłam do konsultanta i mi wyjaśniał co trzebe było :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...