Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąc 2 kilo


Gość kama

Rekomendowane odpowiedzi

Fantaa napisał/a:
Też bym chciała schudnąc chociarz te 2 kg. Bo ważę 45kg i mam 156cm wzrostu... ;((


To jest najnormalniejsza waga dla ciebie.Ja też tak mam.Ostatnio troche przytyłam.Ważyłam 41-42kg a teraz waże 45.Nie za bardzo sie tym martwie ponieważ rosne.Mam prawie 12lat.Metr 53-56.Rozmiar buta:39.Waga:45kg.
Dziewczyny Pamiętajcie:Jesteśmy w okresie dojrzewania.Rosnie nam klatka piersiowa=0,2kg-1kg więcej!!!
Poza tym:Nie możliwe jest w jeden tydzień stracić jeden kg tłuszczu.Na to trzeba duuuuużo pracy.Tez jest róznica kiedy sie ważysz:Po wypróżnieniu(Tego twardszego:lol:)lub tego lżejszego.Także teraz w lato traci sie wiecej wody
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem najlepiej sie chudnie poprzez regularny sport. Zapisz się na basen, [popływaj trochę, jeżeli masz gdzie to pobiehaj, może fitness będzie dla ciebie najlepszy. Ogranicz słodycze i inne kaloryczne potrawy i pij duzo wody, z tego co wiem najlepiej jest jeść do 18 więc może po tej godzinie daruj sobie kolację zjedz cos wczesmnej.
Odnośnik do komentarza
Gość Halina56
Dwa kilogramy w 2 tygodnie to ideał chudnięcia. Wystarczy, że ograniczysz jedzenie o jakieś 20-30%, dodasz sobie więcej warzyw w to miejsce. Możesz sobie kupić jakiś wspomagacz typu tabletki. Ja osobiście stosuję slimitin i jestem z niego zadowolona. Zapobiega on efektowi jo-jo. Bo tak naprawdę najważniejsze w diecie to nie wrócić potem do poprzedniej wagi ;) Podpisuję się też pod piciem zielonej herbaty.
Odnośnik do komentarza
Gość aldente
Najszybsze efekty daje dieta białkowa. Pierwsze efekty utraty wagi to ubytki wody w organizmie. Białko nie zatrzymuje wody w przeciwieństwie do węglowodanów. Stąd takie modne stały się serki wiejskie, twarożki Hochlanda z warzywami, pieczony kurczak, jogurty naturalne, kefiry i maślanki. Kilka dni można wytrzymać, ale potem monotonia zabija...:)
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
tu się zgadzam, waga na tej diecie zaczęła mi spadać już po 2 dniu, ale szczerze też przyznam, że 4 pierwszych utraconych kilogramów nie widziałam po sobie wcale... za to potem aż miło było popatrzeć jak się ciuchy luźne robiły ;) zgadzam się też z tym, że monotonia zabija, jest dla tej diety mnóstwo przepisów, ale mimo to szybko się nudzi... dobrze chociaż do serków są różne dodatki, wiejski można ze szczypiorkiem, a na 3 fazie nawet z owocami, a twarożki to nawet "w oryginale" już z warzywami występują, można jeść na zmianę, dzięki temu dłużej się wytrzyma :)
Odnośnik do komentarza
Gość Claudyn
Jeśli już mowa o twarożkach to ja trafiłam na linię twarożków Hochland, które są gotowymi twarożkami z dodatkami grubo krojonych warzyw, do wyboru mamy z rzodkiewką, ogórkiem, szczypiorkiem i papryką, można je właśnie jeść na zmianę dlatego się nie nudzą bo możemy przebierać w smakach.
Poza tym jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych bo mamy gotowy produkt, który smakuje jak domowy, a do tego możemy go wszędzie ze sobą zabierać, ponieważ jest zapakowany z pomysłem.
Odnośnik do komentarza
A może dieta paleolityczna???? Moim zdaniem to najlepszy sposób na odchudzanie. Dwa kilogramy to naprawde malutko, więc weź się za siebie i będzie po problemie. Dieta paleo to duuuuuże ilości mięsa i ryb, a także warzyw i owoców. Trzeba zrezygnować z ziemniaków, strączkowych, kasz, makaronow, klusek, chleba, bułek. Są to produkty, ktorych nie jedli nasi przodkowie.
Poczytaj więcej. W necie znajdziesz artykuły na ten temat.
Ja naprawde polecam.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...