Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie organizmu ,


Gość Krzysiek 43 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek 43 lata

Witam .Pracuje jako mechanik samochodów ,we wtorek po kilku minutach pracy z rękoma ponad głową doznałem osłabienia ,lekkie bóle w klatce piersiowej ,zawroty głowy .W środę poszedłem do pracy bardzo osłabiony ,po kilku godzinach zwolniłem się i wróciłem do domu .Sytuacja była podobna ,kiedy miałem ręce w górze robiło mi się słabo .
Czuję się bardzo osłabiony od tego pierwszego razu ,umówiłem się na spotkanie z lekarzem ,mieszkam w Szkocji i nie wiem jaki jest poziom ich doświadczenia .Jakieś rady ?
Dodam że jest zimno i pracuję bardzo ciężko ,bolą mnie również mięśnie .

Odnośnik do komentarza

osłabienie i zmęczenie to częste objawy towarzyszące anemii. Ja tak miałam - czułam sie masakrycznie - niby sie wysypiałam a jednak cały dzień chodziłam jak przejechana przez walec drogowy. Już tak mnie to zaczeło męczyc ze zrobiłam badania i sie okazało ze mam niski poziom zelaza. Nawet wzbogacona dieta na niewiele się zdała więc zaczełam zazywac tabletki chela ferr z zelazem i czuję się zdecydowanie lepiej. Wyniki tez sie poprawiają :) Polecam

Odnośnik do komentarza

Pana objawy mogą świadczyć niemal o wszystkim. Przy zbyt wielu chorobach występują takie dolegliwości by można było tu nad czymkolwiek spekulować. Jedynie wizyta u lekarza, który skieruje Pana na odpowiednie badania będzie tu pomocna. Na forum nie uzyska Pan odpowiedzi.
Może to być zarówno jakaś błahostka, która jest zupełnie chwilowa jak i coś dużo poważniejszego, nie wykluczone ze związanego z sercem. Także proszę nie zastanawiać się nad wizytą u lekarza i nie zwlekać. Co do doświadczenia lekarzy to nie zależy od kraju lecz każdej osoby z osobna. W każdym państwie są lepsi i gorsi lekarze, także to czy to będzie lekarz szkocki czy polski nie ma znaczenia samo w sobie

Odnośnik do komentarza

Osłabienie może być faktycznie objawem anemii. To zapewne kwestia diety, w której zabrakło witamin i mikroelementów. Ze swojego doświadczenia proponuję więc wspomóc się dużą dawką warzyw i owoców. Najlepiej nieprzetworzonych, w formie łatwo przyswajalnych soków. Warto zaopatrzyć się w dobrą wyciskarkę. Polecam zakup tej ze strony http://www.wyciskarki.eu/. Mieli całe produkty, więc nie tracimy nic z cennych składników i błonnika.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...