Skocz do zawartości
Forum

Ból po zastrzyku na kolano


Gość filip0

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,
Miałem problem z kolanem. Reumatolog przepisał mi jakieś leki i zastrzyki w pośladki. Kolano rzeczywiście boli mniej, ale teraz strasznie rwie mnie w udzie. Zwłaszcza gdy chcę zrobić jakiś gwałtowny ruch, na przykład przyciągnąć kolana do piersi. Dodam tylko, że nie mogę ograniczyć ruchów, bo jestem piłkarzem i mam treningi. Czy ten ból po zastrzykach jest normalny? A może coś źle wyszło?

Odnośnik do komentarza

Hej,
Może boleć. Pamiętam, że kiedyś była taka szczepionka, po wstrzyknięciu, której chodzić prawie się nie dało. Najlepiej skontaktuj się z Twoim lekarzem.

Wiem, że są zastrzyki na rwę kulszową, po których odczuwa się ból pośladków. Przy czym, w moim przypadku zastrzyki niewiele pomogły. Jeśli mogę coś doradzić to kup w aptece lek homeopatyczny, cena ok 22 zł. Nie wierzyłam w leki homeopatyczne, ale ten na serio pomógł. A przed nim brałam 2 serie zastrzyków i nie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Niestety leki podawane w zastrzykach są o wiele silniejsze niż na przykład leki doustne, a co za tym idzie konsekwencje ich przyjmowania też są poważniejsze. Przy zastrzykach skutki uboczne mogą być gwałtowne. Najlepiej, żeby przy zastrzykach brać też leki osłonowe. Wiem, że istnieją leki osłonowe na żołądek, ale nie wiem jak to jest z innymi rzeczami. Myślę, że skoro jestes piłkarzem to powinieneś niezwłocznie udać się do lekarza. W końcu chodzi o Twoją pracę. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Witam,
chyba nie powinieneś za bardzo przejmować się tym bólem, bo jest to normalny objaw po szczepionce. Jeśli ból jest naprawdę dokuczliwy i uniemożliwia normalne funkcjonowanie, możesz sięgnąć po jakieś środki przeciwbólowe. Nie przesadzałbym jednak z preparatami farmakologicznymi. Z tego co wiem, ból minie najpóźniej w ciągu 4 dni.

Odnośnik do komentarza

Ja na twoim miejscu bym nie się za bardzo nie przejmował. Taki ból po zastrzyku jest całkiem normalny. Czasami nie daje chodzić, siadać, wykonywać prostych czynności - tak było w moim przypadku. Jeśli jednak ból nie ustąpi po kilku dniach, to ze względu na swoją pasję i treningi, zgłoś się do lekarza. Na razie postaraj się odpoczywać i nie forsuj się zanadto. Pozdrawiam, trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...