Skocz do zawartości
Forum

Rozpieranie, ból i pieczenia żył na stopach


Gość kaja_roja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaja_roja

Witajcie. Od jakiegoś czasu odczuwam dolegliwości zlokalizowane na stopach w okolicy kostki. Najpierw bolały mnie stopy wieczorem. Odczuwałam pieczenie w okolicy kostki, swędzenie, rozpierający ból - stopa w tym miejscu była zaczerwieniona. Z czasem zauważyłam, że ta dolegliwość pojawia się rano i w ciągu dnia. Nie wiem z czym to jest związane. Przyznam, że żyję w ciągłym stresie. Cierpię na przewlekłą napadową hemikranię - jest to choroba neurologiczna. Czy ktoś z Was miewa podobne dolegliwości? Jutro pójdę do lekarza rodzinnego jednak zaczynam się martwić. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość kaja_roja

Dodam, że od kilku lat walczę z czyrakami na twarzy i uszach. Byłam u dermatologa -2 maści które zupełnie mi nie pomogły. Jedna spaliła pół twarzy a druga nie działa zupełnie na czyraki. Domowe sposoby typu aloes, propolis już też nie działają. Miałam zrobić wymaz jak robił mi się kolejny czyrak - tym razem na skroni - jednak grudka pozostała w środku i rozlała się na długości około 1,5cm i szerokości 0,5cm. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Gość kaja_roja

Mam 23 lata. Problemów z żylakami nie mam. Jeśli chodzi o krzepliwość krwi to podczas poprzedniej miesiączki (około miesiąc temu) miałam problem ze skrzepami, które miały nawet długość palca. Przestraszyłam się i poszłam do ginekologa. Puki co czekam na kolejną wizytę, lekarz był zaniepokojony ale wstrzymał się z diagnozą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...