Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Warszawie można znaleźć dobrego lekarza do leczenia astmy?


Gość ewelinaxg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niedawno alergolog, u którego leczy się moje dziecko, stwierdził, że może mieć ono astmę. Jego diagnoza była jak wyrok. Nie dopuszczam nawet do myśli, że moja córka mogłaby chorować na astmę. Nie dość, że od dłuższego czasu boryka się z alergią, to dodatkowo może mieć poważniejsze schorzenie.

Szukam teraz dobrego specjalisty, który mógłby zbadać moją córkę i postawić rzetelną diagnozę. Proszę, wskażcie mi jakiegoś zaufanego lekarza, opiekującego się waszym dzieckiem. Wszyscy rodzice, których pociechy chorują na astmę, na pewno zrozumieją moje obawy przed udaniem się do pierwszego w kolejności lekarza.

Odnośnik do komentarza

Mogę Ci polecić panią Barbarę Sieradzką, przyjmuje na Banacha i Jana Pawła II. Po wielu poszukiwaniach i wizytach u różnych lekarzy pani doktor postawiła wreszcie trafną diagnozę. Podjęła odpowiednie leczenie i córka czuje się teraz dużo lepiej. Pani doktor udziela wyjaśnień i uważnie słucha. Zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Polecam wizytę w gabinecie wybitnego specjalisty od astmy w Polsce pana profesora Wacława Droszcza. Jego gabinet mieści się przy ulicy Sarbiewskiego na Żoliborzu. Jest on osobą niezwykle kompetentną w tej dziedzinie. Zawsze służy fachową radą. W tym gabinecie przyjmuje też jego syn Paweł. Podobno równie zdolny. W Internecie można znaleźć wiele pochlebnych opinii na jego temat.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Polecam Ci prywatny NZOZ Alergo-Med, w którym wybitni specjaliści zajmują się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu oddechowego, w tym astmy. Znajduje się on na ul. Lewickiej 4 (wejście od ul. Falęckiej).
Konsultują tam:
- prof. dr hab.n. med. Jerzy Kruszewski - alergolog, internista;
konsultant krajowy ds. alergologii; kierownik Kliniki Chorób Infekcyjnych i Alergologii WAM ul. Szaserów 38 w Warszawie
- prof. dr hab n.med. Marek Kulus - pulmonolog, alergolog, pediatra; kierownik Kliniki Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego ul. Działdowska Warszawa
- lek. med. Sławomir Wędzicha - pulmonolog, alergolog, internista.
- dr n.med. Anna Krychniak-Soszka - pulmonolog

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...