Skocz do zawartości
Forum

Różowy mocz a zatrucie rtęcią z termometra


Gość gluptasek909090

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gluptasek909090

Witam ponownie, proszę o odpowiedź na pytanie zwiazane z ponizszym tekstem:

W pewnych okolicznościach zatrucie rtęcią może zostać rozpoznane we wczesnej fazie, Na przykład po zastąpieniu plomb amalgamatowych plombami zwykłymi albo przy innych ekspozycjach na rtęć. W tej wczesnej fazie w moczu mogą być krwinki czerwone, mocz staje się wówczas różowy (nie czerwony).

We wczesnej fazie czyli jakiej? Czy jest to pierwszy mocz po zatruciu (czyli w moim przypadku po stluczeniu termometra) czy chodzi o to, ze mocz zmienia barwe dopiero po paru dniach od zdarzenia?

Odnośnik do komentarza
Gość gluptasek909090

luke_c
W poprzednio założonym temacie napisałaś, że możliwe, że był różowy... Teraz już to jednak wiesz...? Odpisałem Ci z trzy razy, ale jak chcesz to idź z tym jeszcze do lekarza. Najwyżej Cię zacznie leczyć, tylko nie wiem czy akurat na zatrucie...

Pojde, bo troche mnie to martwi. A napiszcie jeszcze prosze, jesli to rzeczywiscie byloby zatrucie to czy konsekwekcje beda naprawde powazne dla zdrowia? Czy w mozgu moga zajsc naprawde powazne zmiany?

Odnośnik do komentarza

Daj sobie spokój i się niepotrzebnie nie nakręcaj ,bo te Twoje wpisy są z serii... nie do wiary,
po pierwsze nie uległaś zatruciu ,ten niby różowy mocz to wytwór twojej wyobraźni,
po drugie organizm sam sobie radzi z małymi zatruciami ,
po trzecie chorujesz chyba na nerwicę lękowa i żadna odpowiedź Cie nie zadowoli.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...