Skocz do zawartości
Forum

Zerwanie więzadła wieszadłowego podczas seksu


Gość gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom wyksztalcenia naszych lekarzy jest tak zenujaco niski, ze jest nie do wyrazenia. Wszeedzieee, po prostu wszeedziee mozna przeczytac jak destrukcyjne nw mozliwosc utrzymania erekcji sa wszelkie urazy i modyfikacje wiezadla wieszadlowego. Trzeba byc kompletnym ignorantem zeby tego nie wiedziec i sie w tej kwestii wypowiadac. Pisza o tym zarowno osoby ktore tego doswiadczyly jak mozna bez problemu znalezc na ten temat opracowania zagranicznych osrodkow naukowycy czy placowek kedycznych. Nie tylko Londynskich czy nowojorskich, ale hiszpanskich czy nawet poludniowoamerykanskich. Mozna sie oczywiscie uczyc z ksiazek z lat 40 czy 50-tych i potem wciskac komus ciemnote. Metody regeneracji sa, ale oczywiscie nie wsrod naszych nieukow co maja sie za bogow

Odnośnik do komentarza

@~aleportal: Oto odpowiedź naszego eksperta, Tomasza Stawskiego odnośnie do Pańskiej uwagi:

"Witam,
aby wyrażać takie opinie trzeba mieć ewidentne naukowe przykłady efektów leczenia zerwanego więzadła wieszadłowego penisa, czyli artykuły potwierdzone badaniami klinicznymi, a nie tylko slogany rzucane na wiatr i pisanie o różnych krajach, w których „chwalą się” poszczególnymi metodami leczenia.

Proszę o podanie przykładów konkretnych artykułów na ten temat z czasopism medycznych np. z bazy medline. Dane teoretyczne, a praktyka kliniczna z efektem późnym leczenia muszą w tym względzie zostać ewidentnie potwierdzone.

Proszę o zachowanie szacunku i wstrzymanie się z komentarzami co do oceny innych wykształconych w zakresie medycyny osób, szczególnie jeśli nie posiada Pan wykształcenia medycznego. Przez takie komentarze obraża Pan tylko mnie, ale wszystkich lekarzy (ostatnie zdanie)."

Odnośnik do komentarza
Gość aleportal

Mam nadzieje, ze BJU jest wystarczajaco "naukowy" jak na ten portal?
Znalezienie ponizszego artykulu nie zajmuje dluzej, niz napisanie powyzszej odpowiedzi. Zanim wiec ktos, autorytarnie i "naukowo", wypowie sie na temat czyjegos problemu, dobrze jest sie chwile zastanowic czy "rozejzec". Jak sie nie ma o czyms pojecia, to nie oznacza, ze to nie istnieje.
Ilosc wpisow na wielu portalach ewidetnie swiadczy tez o tym, ze uszkodzenie wiezadla wieszadlowego powoduje w wiekszosci przypadkow znaczne problemy z utrzymaniem erekcji.
Wiekszosc naszych oekarzy neguje niesty problemy ktorych nie znaja i najwyrazniej nie chce znac, zamiata temat pod dywan a ich ulubione lekarstwo "na wszystko" to sildenafil. Daleko takie podejscie ma do leczenia.

Obawiam sie, ze w ten sposob, wlasnie z racji swojego "wyksztalcenia", wielu, choc mam nadzieje nie wiekszosc, obraza swoich pacjentow czy czytelnikow.
Zgodzi sie z ta przykra prawda takze niejeden lekarz, z czym niejednokrotnie sie spotkalem.

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1464-410X.2007.06551.x/full

Odnośnik do komentarza
Gość aleportal

@~maciekkkk: niestety nie znam w Polsce zadnego osrodka ktory by takie kwestie diagnozowal. Praktycznie wszyscy lekarze z ktorymi mialem do czynienia nie kapuja za bardzo o co chodzi, a jedyne co potrafia w tych sprawach (nie umiejszajac ich oczywistym zaslugom, tyl ze w innych kwestiach) to przepisanie sildenafilu, antydepresantow nie wspominajac juz o innych "dobrych radach". Sildenafil i preparaty typu seroxat niezle dzialaja doraznie, i mysle ze szczegolnie moga pomoc komus, kto mial jakies traumatyczne przerzycia i po tym pojawily mu sie jakies problemy. Jezeli jednai powstal fizycznie to odrzialywanie na psychike chyba nie na dlugo pomoze. Chyba ze ktos chce zaponiec o normalnosci i cale zycie wcinac prosac. Generalnie nie spotkalem sie z podejsciem "nie mam pojecia co to jest, ale moze faktycznie cos byc". Mam wrazenie, ze bardziej mozna spitkac sie z podejsciem "nas tego nie uczyli (w ksiazkach z lat 50-tych) to znaczy ze nic panu nie jest...
Na anglojezycznych forach mozna znalezc sporo przypadkow osob poszukujacych pomocy po zerwaniu wiezadla lub zabiegach wydluzenia penisa przez jego przeciecie. Z tego co na szybko znalazlem zwbiegi takie byly wykonywane w Londynie i na ich podstawie powstwla praca naukowa opisana w przytocznym BJU oraz znalazlem jakiew przypadki osob ktore chwalily sie udanym zabiegiem regeneracji w USA.
U nas jak na razie cisza, przynajmiej jezepi chodzi o zabiegi. Osob poszykujacych pomocy na portalach nie brakuje.
Slyszalem tylko o jednym przypadku mlodego goscia z W-wy, ktoremu kilkanascie lat temu cos takiego przydazylo sie z dziewczyna. Ponoc bogaci rodzice jakos mu to zalatwili, ale zdaje sie nie w Polsce. Niestety nie jestem w stanie dotrzec do szczegolow...

Odnośnik do komentarza

@~aleportal: mógłbym poprosić o dane lekarza z uk, który zajmuje sie operacjami naprawczymi wiezadeł prącia? Nie moge doczytac sie z tego bju.Jestem u granic wytrzymałości, żaden lekarz w pl nie jest mi w stanie pomoc. Chodzi o zerwane wiezadło procowate prącia, oraz o odkształcenie i problemy z erekcja w zwiazku z tym.

Odnośnik do komentarza
Gość aleportal

@~raf123:

Nie widzę na stronie szpitala bezpośredniego kontaktu ani danych lekarza podanego w artykule jako kierownik "grupy lekarzy" (Chi-Ying Li), ale skoro było to 6 lat temu to pewnie mogło się coś pozmieniać.
http://www.ashfordstpeters.nhs.uk/about-us/useful-contacts#sph
Są tam też jakies adresy mailowe.

Odnośnik do komentarza

to samo u mnie ciągła spychologia i udawanie znawcy tematu wmawianie problemów psychicznych gościowi z tak twardą głową jak ja to po prostu doktorski strzał w kolano.. Gdzie szukać leczenia? ja słyszałem cos o klinice w Białymstoku???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...