Forum Zdrowie

RZS a renta

kokolka

kokolka

Witam. od 6 lat choruje na RZS prawa ręka bardzo mnie boli i nie mogę bez przeciwbólowych tabletek wykonywać mojej pracy a jestem pakowaczką ( galaretki ,kisiele itp.) Mam również na prawie wszystkich palcach guzki reumatoidalne ,które strasznie bolą. Czy należy mi się renta? Jak to załatwić. Proszę o podanie pierwszych wskazówek ,jak się postarać o rentę z tytułu RZS

95169 kokolka Kobieta, 50 lat, JAWORZNO
grabina

grabina

Witam.No RZS to bardzo bonesna choroba ja mam ją od 10 lat,kiedy bardzo dokucza biorę leki a o rencie to możesz kochana pomarzyć,z tym się trzba nauczyć żyć.Napewno nikt ci renty nie przyzna. zyczę dużo zdrowia.

83813 grabina Kobieta, 65 lat, warszawa
kokolka

kokolka

Jest coraz gorzej już nie mogę pracować z powodu nieustającego bólu.Jak nauczyć się żyć z takim bólem?. Jeśli mnie zwolnią z pracy nie stac mnie będzie na leki przeciwbólowe.Nie dziwię się ,że w Polsce jest tyle samobójstw!!

95169 kokolka Kobieta, 50 lat, JAWORZNO
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij