Skocz do zawartości
Forum

Ból kolana po wewnętrznej stronie


Gość tazza2

Rekomendowane odpowiedzi

2 lata temu po jednym z treningów na bieżni pojawił się ból kolana .Ograniczyłam wiec bieganie, ale w sezonie letnim jeżdżę na rowerze górskim a zimą na nartach.Od tamtej pory towarzyszy mi on w mniejszym lub większym stopniu. Ostatnio zauważyłam że jest mniejszy po wysiłku (np.po powrocie z nart) ale po 2-3 dniach znowu się pojawia ,przy wchodzeniu po schodach,zakładaniu botów,kucaniu.Czuje ,chociaż nie widzę tego ,że jest jakby spuchnięte ,nabrzmiałe.Cały czas odczuwam ból po wewnętrznej stronie poniżej rzepki,promieniujący do piszczeli a w nocy również pod kolanem promieniujący do kostki i ścięgna Achillesa.Lekarz zalecił zimne kompresy i rozciąganie.?????? bez efektu.(( Zmienić kompres na gorący czy zmienić lekarza ha ha))POMOCY

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej precyzyjnie określić przyczynę Pani dolegliwości. Pani objawy mogą być bowiem wynikiem uszkodzenia struktur kostnych, więzadłowych, łąkotek oraz innych nieprawidłowości. By zdiagnozować przyczynę dolegliwości konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz możliwość zlecenia badań dodatkowych (RTG, USG). Koniecznie powinna Pani zatem udać się na konsultację do specjalisty ortopedy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...