Skocz do zawartości
Forum

Ostra biegunka i wzdęcia


Gość irena123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość irena123

witam Mam 22 lata jestem dziewczyną , mój problem jest taki ze od jakiegoś czasu co miesiąc mam tak jakby grypę żołądkową natomiat nei mam przy tym gorączki . Na ogól czuje sie od paru miesiecy bardzo śpiąca zdekoncentrowana osłabiona szybko się męczę mam okropne wzdęcia mój brzuch jest jak balon, w piątek znowu to wrociło wymiotuje mam ostra biegunkę po czym mineły 4 dni a ja nadal mam wymiotu tylko tym razem ostre zaparcia nei wiem co sie dzieję byłam z tym u lakarza ale proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość lilianka37

irena, jesli mecza cie teraz takie intensywne biegunki i wymioty, to pamietaj o dobrym nawadnianiu organizmu, bo podczas takich dolegliwosci traci sie znaczne ilosci wody z organizmu, pij jak najwiecej, dobrze jesli zabdasz tez o gospodarke elektrolitowa, mozesz dodawac wiec do wody orsalit, nawadniajacy plyn, zawierajacy w swoim skladzie sod, potas i glukoze, unikniesz odwodnienia, ja stosuje ten srodek juz od bardzo dawna

Odnośnik do komentarza
Gość irena123

byłam dzisiaj u tego lekarza zrobili mi USG bez kolejki ponieważ moje wyniki badan nic nei wykazały ;/ natomiast z USG wynikło że mam bardzo słabą parystaltykę jelit czyli mówic prościej nei pracują mi ;/ czeka mnie za tydzien kolonoskopia i może wtedy dowiemy sie czegoś wiecej.... pozdrawiam i dziękuję za odp ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...