Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie organizmu a podwyższona bilirubina całkowita


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Piotr lat 27. Od około roku zauważam u siebie wzrost osłabienia i nie jest to osłabienie psychiczne. W czerwcu leżałem w szpitalu na urologii miałem drobny zabieg(operacje) i takie mam wrażenie że wszystko zaczeło się od tatmtego momentu. Sypiam dużo a nadal jestem zmęczony, mam allergie na trawy ale to nie jest sezon pylenia więc to odpada. Robilem w listopadzie badania krwi i wszystko wyszło w normie oprócz P-LRC które miałem 43 ale to też nie jest jakoś wysoko. Oprócz tego zrobiłem sobie badania na glukoze, sód, potas, magnez,fosfor nieorg. TSH, FT4 na Bolerioze to w normie ale nadal czułem że jest coś nie tak i się pogarsza więc w styczniu kolejne badania krwi i P-LCR już wynosi 48 % Bilirubina 2.10 to jest podwyższone. Oprócz tego Mocznik kreatynia kwas moczowy WZWB i HIV , VDRL i PSA jest ok. Dzisiaj odebrałem badania wątrobowe ALT AST GGTP w normie a BIlirubina nadal 2.10. Chodzę osłabiony takie dziwne objawy jak senność, niskie Ciśnienie które mierze co dziennie około 105/68 ,stan podgorączkowy 37.3 nie co dziennie ale jak się źle poczuje to zazwyczaj mam. Często łapie jakieś infekcje skórne brodawki ostatnio na basenie złapałem na pięcie a wcześniej też miałem w okolicy intymnej. Byłem dzisiaj u lekarza wypisał mi skierowanie do poradni Gastrologicznej ale tam mam czekać do czerwca albo 2 tygodnie w nagłych wypadkach. Poradźcie mi prosze może jakie badania zrobić krwi żeby wiedzieć co mi może dolegać wtedy to jakoś przyśpiesze może WZW typ C ? bo tak myśle że jeśli to się zaczeło od pobytu w szpitalu to mogło by mieć coś wspólnego....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...