Skocz do zawartości
Forum

Lekki ból podbrzusza


Gość Malwina93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malwina93

Dwa dni temu zaczął mnie boleć brzuch, z prawej strony na dole. Ból nasilał się przy gwałtownym pochylaniu się i kładzeniu na łóżku z pozycji siedzącej. Wczoraj wieczorem ból zelżał, przy pochylaniu czułam tylko dosłownie sekundowy ucisk bólu. Dzisiaj ból zamienił się właściwie tylko w dyskomfort, z tym że w nocy miałam straszne wzdęcia. Łapał mnie przeszywający ból-skurcz który czułam w całych jelitach. Zastanawiam się czy to ma jakieś powiązanie z bólem w prawej części podbrzusza? Na początku od razu się przestraszyłam, że to zapalenie wyrostka robaczkowego, ale kiedy ból zelżał, doszłam do wniosku, że to raczej nie to. Dodam, że objawy zapalenia wyrostka takie jak wymioty, ból przy podnoszeniu zgiętej prawej nogi czy ból podczas kichania i kaszlu w ogóle mnie nie dotyczą. Nie występuje też u mnie brak łaknienia. Teraz odczuwam tylko dziwny dyskomfort w prawej części podbrzusza, wzdęcia, miejscowe bóle w jelitach, często oddaję mocz i ogólnie czuję się słabo, ale to może być dlatego, że jestem przeziębiona. Dodam też, że używam dopochwowych pierścieni antykoncepcyjnych i przez ostatnie dwa miesiące i teraz jestem pod ciągłym wpływem stresu oraz w dzieciństwie byłam leczona i operowana na refluks nerek, jeśli może to mieć jakieś znaczenie. Czy to co się ze mną dzieje może wskazywać na zapalenie wyrostka, czy powinnam w pierwszej kolejności sprawdzić inne możliwości takie jak choroby układu rodnego czy problemy gastryczne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...